Cheh Chang

Yi Yang Chang

5,3
19 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Cheh Chang

i bracia Shaw.. To połączenie widać było bardzo owocne. Nakręcić 101 filmów to na prawdę wielka rzecz:) Szczególnie, że nakręcił ich aż tyle w przeciągu hmm niech pomyślę.. 44 lat. Na początku i na końcu się troszkę opuścił w pracy, ale lata 70-80 to średnio 6 filmów rocznie. Czasami było 4, 5 ale czasami 7, 8 filmów. To jest średnio jeden film na dwa miesiące. Choć nie widziałem żadnego z nich (chyba, bo chinskie tytuły mało mi mówią) to dam temu człowiekowi 10/10. Za to, że włożył chyba całe serce w kino. Całego siebie plus jeszcze trochę. Jakiekolwiek te filmy by nie były, to jednak pracy było dużo.. Wielkie brawa mu się należą:)

core

filmy lepsze i gorsze ale ponizej pewnego poziomu nie schodzil, polecam film Bohaterowie - to chyba jego najwieksze arcydzielo

Moondog

Tylko szkoda że nie sa pokazywane w polskiej tv

giovanni50

Ja oglądałem część na jakimś kanale z 5-6 lat temu.

core

Od 2004r zdazylem juz nadrobic troche zaleglosci z filmografii Changa i "Five Deadly Venoms" ("Wu Du") zdecydowanie godne polecenia, ale jak kolega wspomina, nie do obejrzenia w polskiej telewizji.

core

Godfrey Ho natrzepał 16 filmów rocznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones