Chelsea Handler

Chelsea Joy Handler

6,9
430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chelsea Handler

Lubię słuchać jej komentarzy na E!
Zabawna kobieta :)

Brunetka

Ja tak samoooooooooooooooooooooooo fajna jest

użytkownik usunięty
pepetka1

widzialam ja tylko raz jak komentowala inne gwiazdy ale musze przyznac ze nie wywarla na mnie zbyt dobrego wrazenia :/
o niektorych prawdziwych i bardzo utalentowanych aktorach wyrazala sie dosc chamsko i z pogarda. w ogole nie okazywala nikomu szacunku wiec myslalam ze moze przynajmniej ona jest od nich "lepsza" skoro pozwala sobie na takie komentarze. sprawdzilam wlasnie tutaj i co?? zagrala w jednym filmie i dwoch serialach goscinnie a w dodatku nie docenia naprawde swietnych aktorow. byc moze i jest fajna i madra i w ogole ale zeby tak besztac porzadnych ludzi tez trzeba pokazac sie z dobrej strony. wiec jak na razie nie mam o niej zbyt dobrego zdania :/

widzę że nie rozumiesz kompletnie ani Chelsea ani jej programu...

użytkownik usunięty
Headey

nie widzialam jej programu tylko jakis inny w ktorym ona sie wypowiadala. i nie za bardzo mi sie to spodobalo bo nie byla obiektywna i szczera tylko po prostu chamska i wredna. to co mowila nawet nie pokrywalo sie z prawda.

Jako jedna z niewielu nie boi się mówić tego co myśli i chwała jej za to. Ja czytałam jedną jej książkę i widziałam wiele programów jej i z jej udziałem i jeszcze nigdy nie odebrałam jej wypowiedzi jako obrazę. Możliwe że to co usłyszałaś nie było do końca prawdziwe bo to jest właśnie cała Chelsea. Wszystko obraca w żart i nigdy nie wiesz kiedy mówi prawdę. I pewnie nie zauważyłaś że w stosunku do siebie jest również "chamska i wredna" jak to nazwałaś...

użytkownik usunięty
Brunetka

też ją uwielbiam, nie sądzicie że jest bardzo podobna do Cybill Shepherd z młodości (np. wtedy gdy grała w Moonlighting)?

Czytałam Jej książke, jest boooska :D ''W pozycji horyzontalnej'' to cała ona :D Naprawde świetna dziewczyna =)

WithNight

przeczytałam ją jednym tchem :)

Headey

O tak, wiem coś o tym :D

WithNight

ja również przeczytałam jej książkę jest naprawdę zabawna i łatwo się ją czyta. Nie ma co ale jej życie jest naprawdę wesołe. Ma do siebie duży dystans, a to jest w człowieku najważniejsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones