Chelsea KaneI

Chelsea Kane Staub

7,5
739 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chelsea Kane

1 / 10

użytkownik usunięty

Ta cała Chelsea dostała szanse na karierę dzięki swojej znajomości z Jonasami ( spotykała się nawet z Joe - http://justjared.buzznet.com/headlines/2008/03/joe-jonas-chelsea-staub.jpg ). Zagra w ich serialiku, zagrała równiez w filmiku Disneya ,, Tajniacy'', który jest najslabszą produkcją jaką w życiu widziałam. Totalna masakra..... :/

Buaah ,
najpierw naucz się poprawnego tytułu , dopiero pisz .
" Tajmiacy " nie " Tajniacy " .
Żeś się popisała ...

_justbreathe

"Tajmiaki" jesli juz

uważam że nie można nikogo skreślać na początku nawet nie widząc efektu jego pracy

a ty myślisz że jak inne gwiazdki mają karierę??? w tej branży Tylko Ci którzy mają znajomości się dostają do filmów! nie tylko ona!

x_cat_x

ok może i miała znajomości... ale ma ładna buzke i przedwszystki uważam, że jest dobrą aktorką < tylko nie eyskakujcie z porownaniami do Meryl Streep czy NicolKidman> z pewościa jest lepsza od Miley Cyrus i dobrze sobie radzi w tej branzy... to moje zdanie...
i poza tym ciagle uwazam, że najpierw trzeba zobaczyc czyjac prace a pote ja oceniac...

Pokarzcie mi kogoś, kto w tych czasach nie zawdzięcza sławy bogatym znajomym. Trzeba się z tym pogodzić, a nie niepotrzebnie szarpać sobie nerwy.

bittersweet_

No wiesz ..jeśli chodzi o te gwiazdki Disney'a to np. weźmy taką Selene Gomez czy Demi Lovato.Obie z tego co czytałam wystąpiły w normalnym castingu gdy były małe . Demi ponoć najpierw się nie dostała bo nie potrafiła czytać , potem dopiero ja przyjęli do serialu i tak zaczęła karierę. Jasne ze większość osób zaczyna robić karierę przy pomocy kolegi/koleżanki gwiazdki ale przecież są takie osoby , które marzyły by zostać gwiazdami telewizji i przy ciężkiej pracy zdobyły to co chciały a nie krytykowały osoby z TV że są nie sprawiedliwi i nie warto spełniać swoje marzenia. Ta Chelsea pewnie ciężko pracowała by zdobyć rolę bo przecież co jak co ale na pewno gdyby nie miała talentu i była by nawet najlepszą przyjaciółka Jonas to założę się ze nie przyjęli by jej bo producent jak i reżyser nie patrzy kto i jakich ma znajomości jakiś aktor tylko czy dana osoba potrafi grać .Taka jest moja odpowiedz na Twoje pytanie ;)

Jak dla mnie ona jest pseudo-aktorką. Jak reszta gwiazd Disney'a, zresztą. Nie mogą się równać z Anne Hathaway czy Julią Roberts, na przykład. Szczerzenie się do kamery i strzelanie minek to nie wszystko.

użytkownik usunięty
gitarzystka_

hmm no nie powiedziałabym w szczególności, że jak to niektórzy pewnie nie wiedzą ona zajmuje się aktorstwem od zawsze. Od małego uczęszczała do valley youth theatre w Arizonie, gdzie grała w spektaklach z Jordin Sparks czy Emmą Stone. Potem szkoła aktorska. Osobiście twierdzę że marnuje się w Disney'u :/

Eee.

Źle się czujesz, gorzej ci , czy coś ci dolega.?
Skoro ty się wzorujesz na postaci Kubusia Puchatka to przykro mi ale nie masz nic do powiedzenia.
I może zawiodę tutaj niektórych ale ... KUBUŚ PUCHATEK nie istnieje..
Wiem , masakra dla Cb. bo ty go tak lubisz. ;|
DOROŚNIJ. !

Odp. skierowana do założyciela posta " twiggy7 "

i co z tego e zajmuję się aktorstwem od małego?? z tym czymś trzeba się urodzić xD xD jeśli wiesz o co mi chodzi xD :)

x_cat_x

Z niczym człowiek się nie rodzi ;p Wszędzie liczy się ciężka praca.

bartez13_17

No właśnie xD

x_cat_x

Ktoś powiedział (może ktoś pamięta autora tych słów): "Sukces to 1% szczęście, 10% talent i 89% ciężka praca"

rodzynek1979

Dokładnie. Zgadzam się z moim przedmówcą. ; )
I także uważam, że marnuje się w Disney'u.
Przydałaby jej się jaka główna rola, albo przynajmniej jakaś jedna z pierwszoplanowych, w normalnym filmie.
Wcale nie jest taka, jak np. Selena Gomez, która szczerzy się do aparatu i wdaje w niedojrzałe związki z np. Justinem Biberem, a potem narzeka, że jego fanki jej nienawidzą. Uważam, że ona doskonale wie co robi i co chce osiągnąć.
Ale jak mówiłam, to będzie raczej niemożliwe, dopóki nie dostanie jakiejś roli, którą naprawdę zaskoczy!
Disney jest dla początkujących i takich jak Miley Cyrus.

Jeśli nie zauważyłaś, to ona grywała już wcześniej. Jej "przygoda" z aktorstwem nie zaczęła się od roli w serialu "Jonas".
Mozliwe, że dzięki tej właśnie roli zdobyła większą popularność, ale niekoniecznie dzięki Joe'mu-wypowiedź skierowana do "twiggy_7".

rodzynek1979

Hmm... moja nauczycielka z technikum tak mówiła :P Drugi jej tekst to: "na 4 może umieć uczeń, na 5 ja, a na 6 sam Pan Bóg" :P I skoro juz tak odbiegłam od tematu to stwierdzam, że tekst o sukcesie to 100% prawdy ;)

A z kim, to się Joe nie spotykał...?

Uważam że jest naprawdę ładną i utalentowaną aktorką ! Pozdrawiam wszystkich fanów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones