Cheryl Hines

Cheryl Ruth Hines

6,8
2 251 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cheryl Hines
pablo1993

Ale kurde zębiska, na pół twarzy. Wygląda jak monstrum albo mutant jakiś

brygi87

no wiesz nie każdy urodził się tak idealny jak ty prawda ??.

użytkownik usunięty
TheGoldi07

Obawiam się, że po wyglądzie jej twarzy zupełnie nie da się określić jaką on się urodziła. Z drugiej strony może i kiedyś była idealna, przed zmasakrowaniem przez chirurga.

najwyraźniej nie masz pojecia o czym piszesz bo bardzo prosto stwierdzić czy ktoś był kiedyś np. facetem jest kilka charakterystycznych cech po których mamy pewnośc , zapewne ciekawi cie jakie , jedna to są dłonie inna jest zwiazana z włosami takich jest kilka nie bedę ci tego tłumaczyc sam sobie sprawdz.

użytkownik usunięty
TheGoldi07

Twoja odpowiedź jest nie na temat. Nie napisałam, że nie potrafię określić płci, tylko czy urodziła się ładnym człowiekiem. Po zniszczeniu sobie twarzy szeregiem operacji ciężko jest stwierdzić jak ktoś wyglądał "przed". Teraz wygląda źle przez modyfikacje, wcześniejszego wyglądu nie oceniam ze względu na to co przed chwilą opisałam.

TheGoldi07

Tylko , że tutaj akurat mamy absolutną pewność , że te końskie ząbki zostały zrobione. Przecież to rażące na pół kilometra śnieżnobiałe licówki. A licówki zakłada się na spiłowane trzony własnych zębów , więc kształt również mogła wybrać - tak więc sądzę , że spokojnie można się napieprzać z jej zębów , tym bardziej , że ten koszmarek pewnie nie był tani xD

pablo1993

Hehehe nic się przed tobą nie ukryje :P. Mnie bardziej od zębów przeraża jej czaszka której kształt widać bardzo wyraźnie i zapadnięte oczy

pablo1993

https://iv1.lisimg.com/image/14147942/549full-cheryl-hines.jpg
:D

pablo1993

Jak zdrówko? Coś się poprawiło przez ostatnie 10 lat?
Na przykład zmądrzałeś? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones