Cheyenne JacksonI

Cheyenne David Jackson

6,8
2 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cheyenne Jackson

przystojniak i gej, Boże co się dzieje z tymi facetami albo geje albo zniewieściali faceciki w spodniach rurkach, gdzie Ci prawdziwi mężczyżni prawdziwi tacy, orły, sokoły, herosy, no gdzie...?! nie ma... wyginęli chyba, tragedia

marquerite

Ja z kolei jestem załamany tym, co robią z siebie kobiety. Wychudzone, kilogram tapety, tlenione albo czarno farbowane łosy, mega solarium, 10 centymetrowe szpilki, sztuczne rzęsy... gdzie są piękne krągłe kobiety (krągłe nie znaczy z nadwagą na dodatek w leginsach), chyba wyginęły....

marquerite

myślę, że nawet jakby nie był gejem to nie miaabyś szans, także wylecz ból dupy.

octavessens

A czy ja gdziekolwiek napisałam, że chciałabym być z nim związana uczuciowo? stwierdzam tylko fakt, że przystojny i tyle, nic więcej się za tym nie kryje, dopiero odkryłam, że taki aktor w ogóle istnieje, myślisz, że mam 15 lat i lecę na każdego faceta ze zdjęcia, którego nawet nie znam w rzeczywistości i żyje on gdzieś daleko na innym kontynencie? głupie- szczeniackie myślenie-więc mnie nie obrażaj, chłopcze, chamski jesteś i tyle, po za tym skąd jesteś tego taki pewien, że jak nie był by gejem i znał by mnie osobiście to by mnie nie chciał co? śmieszny jesteś i sam masz ból dupy, tak niestety jest, coraz więcej męskich facetów jest gejami, a heteroseksualni faceci są ciulami w rurkach, taka rzeczywistość jest, co prawda w oczy kole?

marquerite

współczuję Ci, że tak Cię to boli, naprawdę! Masz moje najszczersze kondolencje.

użytkownik usunięty
marquerite

Ciule w rorkach hahaha dobre! i niestety prawdziwe..

octavessens

Jesteś mistrzem :) Dobrze napisane!

marquerite

jedz do arabi saudyjskiej to tam sie dowiesz co to facet

marquerite

prawda? dawno zauważyłam że w większości przypadków bardzo przystojny facet okazuje się być gejem. oprócz Cheyenne'a za przykład może posłużyć taki Matt Bomer - gorące ciasteczko... i gej. aż serca pęka :<
szczególnie gdy się zobaczy jakie typki pozostają do wyboru...

marquerite

Co z tego że jest gejem ? przecież i tak by nie zakocham się w was. Mi wgl. nie przeszkadza to, że jest gejem. Ja też nie jestem, ale w AHS H jest mega hot i bardzo mi się spodobał :)

PawelKora

Jesteś gejem i dałbyś mu dupy bez chwili zastanowienia.

tomek00225

Ja ? nie jestem :) aczkolwiek z chęcią bym się z nim przelizał :D

PawelKora

#1 propsy za dystans do siebie :)
#2 dobrze, że nie lubisz etykietek

marquerite

własnie obejrzałam AHS Hotel i trochę szok, mega przystojny mężczyzna :)

Isiaczek

Dla mnie nie jest to szok, coraz więcej przystojnych mężczyzn to geje .

buterfly

Bo geje o siebie dbają, a samiec alfa boi sie używać mydła zbyt często więc wiesz ;)

Daroo_3

Tak zwani ''samcy alfa'' często tylko z nazwy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones