Chiaki Kuriyama

7,9
1 384 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chiaki Kuriyama

To najpiękniejsza pozycja w jej artystycznym dorobku.

La_Pier

co to? nie widziałem tego ja widziałem ją w kids(2008) jako barmanka no to był szok bo każdy w Europie wie że to ostra dziewczyna po Kill Billu a nie cicha spokojna japońska dziewczyna.

webcamboy

Album fotograficzny. Najbardziej lubię to zdjęcie, bo jest dwuznaczne, a dobra sztuka powinna zmuszać do przemyśleń.
http://yui-life.com/gallery/v/idol/chiaki/Myth_Girl082.jpg.html?

La_Pier

Ma wizerunek hardej dziewczyny, ciekawe jaka jest naprawdę.

Szybszy

Spojrzenie ma takie, że gorąco się robi!:)

meikewer

co ciekawe w japonii w hierarhii aktorow daleko, nie biorą jej do glownych rol,. moze nie daje dupy

Szybszy

Ty w ogóle wiesz ile ona ma obecnie lat? Jej czasy popularności już minęły.

pawel_nowakk

chyba czasy popularnosci w twoim umysle malpiszonie , mialem na mysli ze grajac u Tarantino jestr bardziej znana i powazana wsrod bialasow niz w rodzimej JAponi, gdzie swoja droga jest ogroma konkurencja,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pawel_nowakk

malpiszonie zycie nie sklada sie z Battle Royale i Kill Bill dla bialasow, to przedewszystkim znakomite azjatyckie projekty, nigdy wiecej nie odzywaj sie do prawdziwego znawcy

Szybszy

Chiaki dostała role w dobrych japońskich filmach w dużej mierze za sprawą jej popularności, którą uzyskała po udziałach w Kill Bill i Battle Royale.
Ale jej czasy już minęły.
Dlatego najlepiej przestań już się ośmieszać ty tępy bachorze.

pawel_nowakk

morda w kubeł , nie jestes na poziomie 5% znawcy

Szybszy

ale oswiece cie, zasrancu , jest cos takiego jak wysmakowane dramy

Szybszy

Może ktoś kiedyś ciebie oświeci imbecylu.

pawel_nowakk

nadal sam ze sobo rozmawiasz malpiszonie, nie wciskaj sie do swiata azjatyckiego znawcy amerykanski kotlecie

Szybszy

Jesteś obsranym bachorem, a zarazem zerem jeśli chodzi o wiedzę filmową.

pawel_nowakk

po co rozmawiasz publicznie sam ze sobą amerykanski hamburgerze, hehe mowilem zebys z guru azjatyckiej kinematografii nie zaczynal bo na dobre ci to bracie nie wyjdzie:)

Szybszy

Moim zdaniem trafiłeś w sedno! Weinstein to tylko czubek góry lodowej. To się dzieje wszędzie w filmowych kręgach, "typowa" praktyka

La_Pier

Mówisz o tym albumie z 1997 roku, w którym jest nawet jej kilka nagich zdjęć? To chyba jedyne takie zdjęcia z jej udziałem.
W galeriach internetowych te zdjęcia są zazwyczaj wycięte.

La_Pier

Bo ona kurde świetna jest!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones