Chiaki Kuriyama

7,9
1 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chiaki Kuriyama

ale to nie ma znaczenia bo nacja ta sama jak Polka czy Ruska :)

janosik_filmaniak

Japończycy genetycznie są bliżej Polaków, niż Chińczyków. A historycznie, to dostałabyś lincz u nich za takie stwierdzenie : P

Beniunienki

dobrze że mieszkamy daleko od Japonii :)

janosik_filmaniak

Ech lakoniczne stwierdzenia a tak naprawdę to co możecie powiedzieć o Japończyku janosik_filmaniak napisał że się ich boi i tylko woli ich mieć daleko a rozmawialiście z jakimś?chociaż na migi lub przez kamerkę pewno nie to ja mógł bym napisać niedobrze że mieszkamy blisko Rosji.Beniunienki oni nas podziwiają za historię a dla nich Polska to mały kraj.

webcamboy

naprawdę nie wiem o co ci chodzi ciężko jest mi zrozumieć to co napisałeś ... osobiście podziwiam Japończyków za Kamikadze poświęcenie za kraj oddawali własne życie

janosik_filmaniak

Dobrze że mieszkamy daleko od Japonii Bo co?bomba spanie albo się boisz ich?w tym sensie pisze ja bym chciał żeby polska była mniej zacofana technologicznie i się rozwijała żebyśmy nawiązywali z nimi kontakty biedna ta polska pomimo że to EU osobiście lubię japonki z reguły sympatyczne i ciepłe tylko jest trudno u nich stwierdzić czy to tylko taka gościnność czy ta osoba cię lubi inna kultura i tyle zastanawiam się jak to jest sorry różne wątki myślę że niewiele poznałeś to się boisz i tyle.

webcamboy

ok teraz rozumiem mi również podobają się Japonki i ich kultura pozdrawiam :-)

webcamboy

mnie również podoba się ich kultura narodowa i kobiety bozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones