Chiaki Kuriyama

7,9
1 400 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chiaki Kuriyama

najpiekniejsza

użytkownik usunięty

Chiaki to najpiekniesza kobieta na swiecie. chcialbym z nia spedzic reszte zycia :-))

to ja spedze z nia noc i oddam ci ja na cale zycie:))))

użytkownik usunięty
adas

haha spędzicie jak ten koleś w kill billu vol. 1
"chcesz mnie przelecieć" ?? i kurwa mieczem w brzuch, a jakiś organ pewnie serce spadło na ziemie.
Ta panienka wygląda jak istnie jak bohaterka japońskiej anime, piękna jednak w oczach ma diabła. Jak tylko obejrzałem kill billa od razu pobiegłem sprawdzić kto to ... (urzekła mnie do cna)
Mam nadzieje że hollywood odkryje ją tak jak nas trzech.
A tak na uboczy chłopcy tak na serio chłopcy to ja już dawno ją przeleciałem i była z********

użytkownik usunięty

Jest piękna, tajemnicza, wspaniała i ma piękny uśmiech.
Pierwszy raz na ekranie telewizora widze kobietę w której można się zakochać, która sie śni. Moje największe marzenie to zobaczenie jej gdzieś za moim oknem.

przestancie walis sobie konia i gadac glupoty i lepiej znajdzcie sobie babe a nie p...cie glupoty

b3lial

hahahahahahahahahahaha! Jakie downy! Mi też Chiaiki Kuriama się podoba, ale żeby.......fuj! Nie spodobałoby się to Jej!

zboczuchy wredne :P troche miala wkurzajacy smiech w kill billu ale i tak jest najlepsza

super dziewczyna, w Kill Billu najlepsza z całego filmu, mam nadzieję, że zrobi większą karierę na Zachodzie

GG06

no dosyc charakterystyczna ale zeby sie nia tak podniecac...ale tak to maja dzieci neostrady ;]

nie jestem dzieckiem neostrady, ale uważam, że chiaki jest piękna. czy jestem jakąś specjalną osobliwością? myślę, że nie

"najpiekniesza kobieta na swiecie", hm... z takim nosem to trochę kontrowersyjna ocena.

JacekSzulc

Mój Boże, nie podoba ci się jej NOS...
Aż powiększyłam jej zdjęcie, ale nadal nie mogę dopatrzyć się żadnych rażących i odrażających niedoskonałosci - Chiaki jest naprawdę piękną dziewczyną, chociaż jeżeli preferujesz blond lale po niezliczonych korektach i operacjach plastycznych ona na pewno nie ma z nimi szans.

vonGrunewald

Obejrzyj film z jej udziałem zamiast powiększać zdjęcia, swoją drogą ciekawa metoda poznawcza :-)

"[...]jeżeli preferujesz blond lale po niezliczonych korektach i operacjach plastycznych ona na pewno nie ma z nimi szans."
Ciekawe skąd taki wniosek na temat moich upodobań.

JacekSzulc

ma spojrzenie transwestyty ;]...taki bardziej babochłop ;]

zdjęcie tutaj jest średnio udane, wrzuć jej nazwisko w google grafika to zmienisz zdanie

jedna mała w garniturku wyposażonym w kraciasta mini z podstawówki i większość facetów skupia sie na swoich spodniach...i juz nawet krzywy wielki nos nie gra roli...czyżby to biale podkolanówki robiły furorę !!.dziwne..??

mgie4ka

Ona nie ma dużego, krzywego nosa... tzn... fakt, ma największy jaki widziałam u japonki, dlatego tak to się rzuca w oczy i no.... nie pasuje :P ale ten sam nos u przeciętnej germanki czy słowianki prezentował by się normalnie.

A chciałbyś, żeby Cię spenetrowała?

Nie jest urodziwa, nie jest laleczka, ale ma to cos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones