Chris BrownXXV

Christopher Maurice Brown

7,0
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Brown

Chris się przyznał ze pobił RIhanne a nie ze tego nie zrobił oraz juz po tym wydarzeniu nie byli razem .
Jeśli chodzi o aktorstwo to taki se jest ;/

darunialoveriri

a walic go :d damski bokser i co z tego ze sie przyznal i tak zostanie damskim bokserem :/

wenus88

Czasami jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to może lepiej nic nie mówić? Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek wyraża tu swoje opinie na temat jego życia osobistego, postępowania i incydentu z ex dziewczyną. Odpowiednie osoby już jego "czyny" oceniły (znaczy sąd) i nikt więcej na ten temat nie powinien się wypowiadać. Tym bardziej że skoro dostał taką a nie inną kare to musiały zajść jakieś okoliczności łagodzące o których my nic nie wiemy. Każdy kto jest chociaż trochę obiektywny musi przyznać 2 rzeczy. Po pierwsze że Chris jest dobrym piosenkarze (nie świetnym ale dobrym) i po drugie że średnia ocena jego aktorstwa(5,7) powinna być o wiele wyższa niż Rihanny(6,7). Ale oczywiście tutaj oceny daje się za ŻYCIE PRYWATNE!! Żal po prostu...

Pat1991

ja tam do jego muzy nie mam nic. noo ale na pobicie dziewczyny raczej nie ma usprawiedliwienia... bo jak jest wartościowym męczyzną to nawet jakby ją przzyłapał na zdradzie nie pobilby jej tylko by . okolicznosci ktore by go usprawiedliwaily mozna policzyc na palcach jedenj reki. no ale coz niektorzy tutaj widocznie popieraja damskich bokserów . kazdy swoje zdanie ma :)

Pat1991

a jak sie rihanne ocenia na 4 browna na 7 :) to proste skad taki wpiss :) co za obiektywizm wpisu :) haha

wenus88

No wybacz, ale chyba nie powiesz mi że Rihanna zasługuje na więcej za te jej 3 rólki:) Nieobiektywna byłabym tylko wtedy jeśli jednemu z nich dałabym 10 a drugiemu np: 1 czy 2. Dla mnie ocena jaką wystawiłam Rihannie w moim odczuciu odzwierciedla jej talent AKTORSKI (nie wokalny!!!). Po drugie absolutnie nie usprawiedliwiam ani tym bardziej w żaden sposób NIE POPIERAM jego postępowania. Wręcz je z całych sił POTĘPIAM. Zwróciłam jedynie uwagę Tobie i osobą myślącym podobnie, że p. Brown został już OSĄDZONY przez OSOBY KOMPETENTNE, znające okoliczności zajścia. Więc jeśli w jakiś sposób Cię uraziłam to na prawdę szczerze przepraszam!!! Ale męczą mnie już ciągłe wpisy obrażające go. Tym bardziej że niektórzy lubią jego muzykę, grę (mówię tu po części o sobie) i nie sądzę że jest to jakaś ujma na honorze i popieranie przemocy.

Pat1991

Czytałaś raport policyjny z tamtego zdarzenia ? Chris wpier*olił jej buźkę w drzwi od auta, ugryzł w ucho i lał po twarzy że prawie zębów nie wypluła...że nie wspomnę o tym że groził jej że ją zwyczajnie zabije...a ty prawisz o tym że został on osądzony przez osoby kompetentne ? Serio ? Bo mi to wygląda po prostu na kolejny przypadek gdzie gwiazdor może robić co mu się żywnie podoba a konsekwencji nie odczuje żadnych.

marobot_2

Nie ma co tracic nerwów :) nic nie poradzimy ze nie ktorzy popieraja taki styl... zycie...

wenus88

Może to i racja...po prostu wpienia mnie na maxa jak to niektórym łatwo wychodzi usprawiedliwianie tego pryszcza na dupie społeczeństwa.

marobot_2

No mnie tez wkurza ale coz zrobic, niektorym nie przegadasz :)

marobot_2

Po pierwsze nikt tutaj nie pochwala jego zachowania. Jak już wcześniej napisałam z całych sił je potępiam. Również nie "popieram takiego stylu życia". W przeciwieństwie do Rihanny nie jestem zwolenniczką sado - maso. Warto zauważyć, że chłopaka mogło zwyczajnie ponieść. Pomylił sobie łóżko z samochodem:D A tak na poważnie to bez przesady Chris Brown nie jest moim kolegą a Rihanna koleżanką żebym musiała stawać po czyjejś stronie. Uważam Chrisa za świetnego piosenkarza i lubię jego piosenki. Natomiast utwory Rihanny są dla mnie za "ostre" i zbyt przesycone seksem. Jedynie piosenki z początku jej kariery były warte mojej uwagi (np:Pon de Replay).
PS: Zaznaczam że nie bronie człowieka, który pobił swoją dziewczynę, ale świetnego artystę tworzącego rewelacyjną muzykę:)

wenus88

sam jesteś damskim bokserem szmato... Chris jest spoko w przeciwieństwie do ciebie

Krychu55

Tylko dlatego że jesteś fanem jego muzyki niekoniecznie musi to znaczyć że koleś jest w porządku...ba, spory procent muzyków to chamy i poje.by. A to jak bardzo starasz się go bronić pomimo że nawet sam się do tego przyznał jest co najmniej niepoważne ;) .

marobot_2

Poprostu wpienia mnie już fakt że mineło tyle czasu a ludzie osądzają go tylko pod względem życia prywatnego a nie np jako artystę...

wenus88

Skoro ostro od niego dostała to musiał mieć powód :) Co prawda nie popieram takiego zachowania, ale nic nie dzieje się bez przyczyny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones