Chris EvansV

Christopher Robert Evans

8,4
90 028 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Evans

W jakiej roli filmowej Chris Evans Wam się najbardziej podobał?

natalii03012000

Jako Kapitan Ameryka. :P
Zdecydowanie mój ulubiony Avenger. :)
I w ogóle najfajniejszy, jak na razie, bohater z Marvel Cinematic Universe, nie licząc chyba tylko Lokiego Toma Hiddlestona.

Davus

Mam tak samo, dodałabym jeszcze Zimowego Żołnierza.

natalii03012000

Uhm, może być. :) Podobał mi się też Hulk z "Avengersów" (więc w wersji Ruffalo, bo ten z "The Incredible Hulk" w wykonaniu Nortona był beznadziejny :P ).
Ma szanse utrzymać miejsce numer 4, jeśli w drugiej części "Avengersów" będzie równie świetny. :P
A tak to część bohaterów jest OK, część taka sobie itp.

Ale Ameryka i Loki rządzą. :) A Zimowy Żołnierz może rzeczywiście jest teraz trzeci? :)

Davus

W mojej liście tak, ale i tak rządzi Kapitan Ameryka-jest najlepszy!! :P

Lista herosów:
1. Kapitan Ameryka
2. Loki
3. Zimowy Żołnierz
4. Thor
5. Sokole Oko,Czarna Wdowa.... i cała reszta

natalii03012000

A ja nie wiem. Chyba dam im obu (czyli Ameryce i Lokiemu) pierwsze miejsce ex aequo. :) Trudny wybór, obaj cudowni! :)

Davus

Nawet bardzo. Jeden za dobry, a drugi taki zły.... bardzo ich lubię.

natalii03012000

Chyba wygląda to tak u mnie w tej chwili:
1-2. Loki i Kapitan Ameryka (ex aequo);
3. Zimowy Żołnierz;
4. Hulk;
5. Thor;
6. Czarna Wdowa;
7-8. Hawkeye i Falcon (ex aequo);
9. Iron Man;
10. cała reszta :)

natalii03012000

Najlepsza jego rola - jak dotąd - to zdecydowanie w "Sunshine"/"W stronę słońca".
No i mam sentyment do NATM :P

Chyba że podobał w sensie podobał ;) to chyba w każdym ;))

Arcanus

Aha, to fajno...:P

natalii03012000

Mam pytanie takie trochę z innej beczki. Wie może ktoś z was w którym momencie filmu Thor: Mroczny Świat się pojawił? Oglądałem 3 razy ale go nie wyłapałem...

Velkan_2

Chris?
Jak Thor uwolnił Lokiego i zmierzali do statku Malegitha.
Loki bawił się magią, przemieniał siebie w strażnika, Kapitana Ameryke i jeszcze raz Thora w Sif.

natalii03012000

A no tak :) dzięki wielkie :)

Velkan_2

Nie ma sprawy :)

natalii03012000

Zdecydowanie da się lubić w "Niani w NY" i "Ilu miałaś facetów". Oczywiście że wszystkim kojarzy się przede wszystkim z Kapitanem Ameryką i faktycznie dobrze go gra, ale w Snowpiercer wzniósł się na inny poziom aktorstwa i odszedł od standardowego wizerunku superbohatera. Po obejrzeniu sceny z papierosem wiem, że stać go na więcej i oby to kiedyś pokazał.

MademoiselleButterfly

Też się zgadzam. Dzięki za komentarz. :)

natalii03012000

Jeżeli chodzi o mnie to jego najlepsza rola była w filmie pt,,Komórka''-pokazał tam swój kunszt aktorski jak w żadnym innym filmie.Nie mówię iż reszta jego filmów jest zła razem z jego grą aktorską lecz w Komórce wybija się ponad wszystkie jego filmy.Reszta filmów też jest świetna.

JackRobertkokos

Właśnie zachęciłaś/zachęciłeś mnie jeszcze bardziej do oglądnięcia tego filmu :) Dzięki

natalii03012000

Proszę bardzo,nie powinnaś być zawiedziona filmem,ponieważ sam w sobie jest świetny a na dodatek Jason Statham w roli złego gliny zachęca jeszcze bardziej ale roli Chrisa jednak nie przebija :)

JackRobertkokos

Jeszcze raz dziękuję :)

natalii03012000

PUSH
CAPTAIN AMERICA
THE NANNY DIARIES
WHAT YOUR NUMBERS
FANTASTIC FOUR

Kinomaniaczka_tvd

Dzięki za komentarz, a Chris to jeden z Twoich ulubionych aktorów ? :)

natalii03012000

nie ma za co:)
kocham go,byłam na czym się mogło z nim w kinie :)

Kinomaniaczka_tvd

Czyli mega fanka !! Brzybij żółwika, jest to również jeden z moich ulubionych aktorów :)))

natalii03012000

Mnie rozbroiło, gdy zaskoczyłam, że Evans grał dwóch superbohaterów z Marvela. I to całkiem fajnych. Cap A jednak lepszy od Torcha.

użytkownik usunięty
natalii03012000

Kapitan ameryka
Fantastyczna 4

natalii03012000

W Snowpiercer to nawet nie wiedziałam, że to on. Dopiero teraz zobaczyłam na obsadę i jakże się zdziwiłam oO.

natalii03012000

Zdecydowanie Kapitan Ameryka - on się urodził do tej roli: ma odpowiedni wygląd, ale też zdołał nadać głębię tej postaci, humor. Mam nadzieję.
Mace z Sunshine - tam z kolei po raz pierwszy nie szczerzył się do kamery, był bardziej mroczny, skupiony, nie grał ciacha-debila - nie powiem, miło na niego jest popatrzeć ale do czasu obejrzenia tego filmu jakoś aktorsko nie zapadł mi w pamięć ;) Sunshine zaskoczył mnie jako solidny sf/horror dobrze obsadzony w znajome mi twarze.

diana6echo

nie grał ciacha-debila
hehe padłem;)

natalii03012000

Jako Mance w Sunshine.

natalii03012000

Chrisa Evansa lubię za filmy, takie jak;
Zanim się rozstaniemy
Królowie Ulicy
Ilu miałaś facetów?
Obdarowani

użytkownik usunięty
natalii03012000

Gifted, Knives Out, które właśnie weszło do kin, Before you go.

natalii03012000

Zdecydowanie jego rola w Knives Out ❤️

natalii03012000

Zdecydowanie Obdarowani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones