Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

/Bejrzalem z nim 14 filmow I stwierzam ze to nalepszy aktor jakiego ogladam . Malo kto morze
skie pochwalic ogladnieciem w ciagu roku 250 filmow z roznych lat .

bale4444

fakt jest bardzo dobry, każdą role którą zagrał i widziałem pamiętam, o czyms musi to świadczyć :) Drugim takim jest Ryan Gosling

michu_r3

No tak, tylko Bale to najwyzsza polka, Gosling troszke nizej :)

bale4444

Stanowczo jeden z moich ulubionych aktorów. Oglądanie go sprawia mi ogromną przyjemność. Jego charyzma przykuwa wzrok. Na dodatek potrafi się bardzo poświęcić, co jest bardzo ważne. Ponadto jest laureatem Oskara, więc to dowodzi jego wybitnych zdolności :)

użytkownik usunięty
bale4444

O co chodzi z tym obejrzeniem 250 filmów? Mówisz o sobie?

A wiec ot stycznia 2012 roku codzienie ogladalem mnie lub wiecej filmow z roznych gatunkow potrafilem ogladaci 3 lub 4 filmy na raz akurat tak wyszlo ze z dnia na dzien nie moglem przestac no I naliczlem ich 250. A. Moj charakter jest przez to doswiadczenie a zarazem uzalerznienie troche zepsuty wydaje mi sie ze stalem sie aroganckim 17 letnim gnojkiem ktory mysli ze zycie to film I ze zyje chwila I nie mysle co bedzie dalej. Sorry za pisownie z d u p y mysle ze sie odczytacie bo pisze szybko I na telefonie z andeoidem. Ps cholera. Jestem chory

użytkownik usunięty
bale4444

Miałam taki czas w życiu, że było u mnie podobnie ;p

bale4444

BARDZO DOBRY AKTOR

bale4444

Nie wiem ile masz lat, mam nadzieję, że niewiele, bo styl Twojej wypowiedzi jest zatrważająco niski, ale na osłodę napiszę, że trudno się nie zgodzić z tym, że Bale to świetny aktor.

Greenpike

Tak ma niewiele lat i to prawda co napisales,ale nie powino to cie dziwic dopiero tu zaczynam i chyba szybko skoncze. Nie pisze na kompie ma syndrom szybkiego pisania na telefonie co oznacza duze bledy i poprawki w mojych teksta teraz jak pisze nie zwracam uwagi na szeguly poniearz nie moge ich poprawic i moge miec. Nawet. Najgorzy style z wszystkich urzytkownikow pamietaj tak jak pisze taki jestem to moja osobowosc i juz chyba wiesz jakie ma cechy charakteru mozesz smialo mie oceniac tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones