Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 998 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Nie wiem jak Wam ale mnie bardziej się podobało to poprzednie zdjęcie :) ;) :P

monciak002

mnie również :)

monciak002

Poprzednie zdjęcie było świetne. A na tym wygląda jak styrany życiem staruszek ;P

Rena39

Dokładnie.

monciak002

Na tamtej fotce wyglądał jak taki uroczy zawadiaka :)

Rena39

a ma ktoś może to zdjęcie?? bo jestem bardzo ciekawa ;)

monciak002

Ja uważam, że na każdym wygląda super :)

Enkaii

chyba, że to zdjęcia z filmu American Hustle :)

sylwia112sylwia

Jeśli o mnie chodzi- nie dam się złamać żadną kreacją ;)

Enkaii

Ja chyba tez, jednak wydaje mi sie ze to jedynie dlatego ze to tylko kreacja :) bo gdyby tak wygladal na codzieb, to nie jestem pewna czy dalej by to tak wygladalo :)

sylwia112sylwia

Cóż, myślę, że ta rola to sprawdzian głównie dla tych kobiet, które zakochane są przede wszystkim w jego wyglądzie, dla reszty to na pewno kolejna wielka uczta!

Enkaii

Wiesz wydaje mi sir ze jeszcze nikt sie nie zakochal w kims tylko dla wygladu. A po drugie ciezko mowic o zakochaniu e aktorze... zreszta tylko sibi zna go wystarczajaco dobrze by go pokochac, bo zza ekranu ciezko sie zakochac w jego charakterze :)

sylwia112sylwia

No to chyba nie czytałaś tysiąca wyznań miłości na tym forum :)

Enkaii

masz na myśli miłość nastolatek? sama jestem nastolatką, ale myślę trochę bardziej wydaje mi się ... realistycznie :) to że podoba ci się aktor, jego role, wygląd, zachowanie itd. to nie znaczy że jesteś zakochana. i jeśli myślisz, że jak przeczytałaś wszystkiego jego wywiady, wypowiedzi, obejrzałaś wszystkie jego filmy i zdjęcia i do tego przeczytałaś jego biografię napisaną przez mściwego managera to znaczy że wiesz o nim wszystko to jesteś w błędzie, bo większość z tych rzeczy to kłamstwa :) widocznie jeszcze się nie zakochałaś :) to wszystko i tak nie zmienia faktu, że jest bardzo przystojny, ale jest także bardzo agresywny, egocentryczny i chory na punkcie swojej pracy. wydaje mi się, że żadna zdrowa na umyśle kobieta nie związała by się z takim facetem, gdyby był tylko facetem a nie Christianem :) co na pewno wiemy, to to że jest bardzo dobrym ojcem. ale to niestety nie jest kierowane do jego fanek

sylwia112sylwia

"to że podoba ci się aktor, jego role, wygląd, zachowanie itd. to nie znaczy że jesteś zakochana. i jeśli myślisz, że jak przeczytałaś wszystkiego jego wywiady, wypowiedzi, obejrzałaś wszystkie jego filmy i zdjęcia i do tego przeczytałaś jego biografię napisaną przez mściwego managera to znaczy że wiesz o nim wszystko to jesteś w błędzie, bo większość z tych rzeczy to kłamstwa :) "

Ale to taka ogólna myśl, nie skierowana do mnie chyba, bo nijak ma się do mojej osoby ;)

Enkaii

Nie, to taki kam styl pisania. Przepraszam :) to bylo ogolnie do tych zakochanych na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones