Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
134 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

pokroju Keanu Reevesa. Top 25? Żart?

rock79

Drewno? co Ty pieprzysz, Christian to jeden z najlepszych aktorów których widziałem, w każdym filmie zagrał fenomenalnie, jeżeli by to ode mnie zależało to byłby w top 10.

Dzabar94

Całe szczęście nie zależy to od ciebie.

rock79

i tym bardziej że od Ciebie, bo jesteś niczym gówno na podeszwie buta, tyle właśnie znaczysz w świecie

Dzabar94

Ja w gównie się nie taplam ale skoro lubisz...Ważne, że masz pasję.

rock79

extra riposta, przedszkolanka napisała Ci to czy sam wymyśliłeś?

Dzabar94

Jaki rozmówca, taka riposta.

użytkownik usunięty
Dzabar94

W zasadzie każdy ma trochę racji. Jest jedynym z moich ulubionych aktorów, ale zgodzę się co do tego, że nie jest wcale najwybitniejszą postacią kina i faktycznie zdarzały mu się "sztywne" role, bez mimiki i wyrazu. Ale jest akurat jednym z dowodów na to, że ewentualne braki w warsztacie można zastąpić czymś innym. Np poświęceniem i ciężką pracą. Christian jest już chyba znany z tego, że wybiera nie byle jakie role. Powiedziałabym, że widać to gołym okiem, iż dobiera je sobie starannie, obliczając przy tym swoje możliwości. A drugą sprawą jest to ile daje z siebie. Po tym człowieku po prostu widać, że on pracuje, że się chce doskonalić. I zwykle dobrze się utożsamia z graną przez siebie postacią. Zasługuje na uznanie.

rock79

Jeśli uważasz go za drewno to polecam obejrzeć American Psycho, jestem pewien ze zmienisz zdanie :)

rock79

jeśli drewno, to więcej takich kłód w filmach poproszę.

minadra

Nie musisz prosić, paru ich jest, taki zagajniczek.

rock79

każdy ma swój las.

rock79

Szału nie ma...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones