Christian Bale

Christian Charles Phillip Bale

8,8
133 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Bale

Czy bardziej (mimo tego co było w scenariuszu) bardziej by "pasował do roli władczego milionera Graya? tak tylko z ciekawości, bo gdy przeczytałam książkę (nie zachwyciła mnie) i gdy usłyszałam o ekranizacji pierwsze co, pomyślałam Bale...

mmusialska

Nie wybaczyłbym Bale'owi nigdy zagrania w takiej szmirze, nieważne czy pasuje czy nie

Szejpszifter

Wydaje mi się że Bale by raczej takiej roli nie przyjął. Sama myśl o tym jest śmieszna. I okropna. Aktor taki jak on w takim filmie... Nie. Po prostu nie.

Marisha

Ja tylko napisałam o "dopasowaniu" nie myślałam o tym, żeby grał w tym badziewiu, z ciekawości po prostu (czego okropnie żałuję) przeczytałam ten samozwańczy światowy bestseller... i tak mi się skojarzyło z Panem Władczym :P Proszę mi wybaczyć to myślowe porównanie :P

mmusialska

tak ! na pewno zagrałby idealnie, gdyby przyjął rolę czymś takim (czego na pewno by nie zrobił) btw uwielbiam Go :)

Szejpszifter

Dokładnie ale by pasował. Na szczęście nie zagrał :)

Szejpszifter

ja tak samo...

Szejpszifter

A za Exodus mu wybaczasz?

Szejpszifter

Ale z drugiej strony gdyby ktoś wziął sie za film na poważnie i napisał dobry scenariusz( tak można nawet na podstawie kiepskiej bazy) zatrudnił gwiazdę pokroju Christiana to mógłby powstać film pokroju 9 i pół tyg. Nie każdy lubi romanse, ale to nie znaczy, że wszystkie są złe.

mmusialska

Też od razu jego dopasowałam do tej roli :D Ale nie czytałam książki, po prostu pierwsza myśl, że tylko on się nadaje na nadętego biznesmena-milionera.

mmusialska

Ojjj, gdyby w tym zagrał pierwsza leciałabym do kina ;] W dniu premiery, albo nawet i przed!
Swoją drogą film wcale nie był tak zły jak to wszyscy się rozpisują. Dobrze zrobiony, z genialną muzyką. To że historia jest przetandetna to już nie wina twórców i aktorów.

mmusialska

Błagam cie, chyba bym wtedy sama się zabrała i pojechała do Christiana żeby się go zapytać what the fck is wrong with you.
Chociaż z drugiej strony w końcu mogłabym się na niego więcej napatrzyć.

what__if

Co racja to racja każda okazja do głębszego przyjrzenia się Bale'owi jest dobra , ale on z pewnością by nie przyjął roli w tej szmirze ;)

what__if

Polecam obejrzeć AMERICAN PSYCHO tam Bale pokazał maksimum swoich możliwości jak się powinno grać w takich filmach jak wspomniany Grey. A American psycho to film genialny, Bale zresztą też we wszystkim co gra. To jak on się poświęca do roli (Mechanik, Operacja świt, American hustle) zasługuje na wysokie pochwały. Jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów.

mmusialska

Już grał wladczego milionera w American Psycho

mmusialska

Absolutnie nie wyobrażam sobie Bale'a w tak żenującej roli.

Bujdka1992

A ja sobie wyobrażam bo w jego wydaniu nie byłoby to żenujące.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones