Christian Clavier

8,6
14 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Clavier

Widziałam go w obydwóch częściach "Asterixa", "Goście, goście", "Goście, goście 2" i "Anioł Stróż". We wszystkich tych filmach był moim zdaniem świetny. Doskonale wychodzi mu gra postaci komediowych

Monika_39

Dokładnie jak ja. Ale w Gościach był rewelacyjny! Szkoda, że jest u nas mało znany i że nikt o nim nie pisze...

I co najgorsze, nie będzie grał w następnym filmowym Asteriksie...

Monika_39

Jest to jedne z moich ulubionych aktorów i jak już napisaliście potrafi rozbawić widza ;) i faktycznie szkoda, że tak mało osób zwróciło na niego uwagę może dlatego że nie jest jakimś super przystojnym aktorem a dziś to najbardziej liczy się dla większości i nie ma tyle szumu wokół niego nie wiem jak wy ale mnie jeszcze bardzo się podobał w roli Napoleona.

Pozdrawiam ;)

Monika_39


Widziałam go w obydwóch częściach "Asterix i obelix", "Goście, goście", "Goście, goście 2".We wszystkich tych filmach był moim zdaniem świetny. Doskonale wychodzi mu gra postaci komediowych. Porostu go uwielbiam .ma trzy plakaty z nim w domu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones