Christian Clavier

8,6
14 169 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Clavier

Nie wiecie może dlaczego nie zagrał w nowej części Asterixa i Obelixa ? Zastąpi go Clovis Cornillac, który jak dla mnie się do tej roli nie nadaje ...

lisu_15

ehhh ... no tak ... gdzieś czytałam że poprostu nie wziął roli , innym razem przeczytałam, że to jemu nie zaproponowali ... w sumie nie wiem ...
no ale w sumie opinie co do filmu są dość marne jak narazie :/ (więc może i lepiej że nie zagrał ... chociaż może lepiej by z nim wyszło)

lisu_15

Nie wiadomo.... I szkoda,że nie zagrał w tej cześci Asterixa,bo we wcześniejszych zagrał świetnie.

lisu_15

nie, w sumie cornillac nie jest taki zly... ale usunac claviera... zamurowalo mnie jak sie dowiedzialem

tak od tematu... co za ludzie pisza ze film jest zle przyjety... to arcydzielo niemalze

p.s. wiecie czy chociaz rozwazaja krecenie asteriksa 4? (ja bym chcial zobaczyc "wielki row" albo "walke wodzow")

caesar99

No wlasnie. Glupio, ze 2 filmy nakrecili z Clavierem a trzeci juz nie.

zsasz

A czemu sie dziwic? Facet ma swoja klase i nie bedzie rozmieniac talentu na drobne. Po za tym kto powiedzial ze jego kariera zaczela sie od "Les Visiteurs"? A o "Bronzés" slyszal ktos? Ktos we wstepniaku napisal ze to burleska. A to jest film kultowy we Francji (obie czesci) na miare naszego Misia. Satyra na paryzan, zadufanych, aroganckich i myslacych tylko o sobie i wreszcie o samych sobie jako pepkach swiata.
Goraco polecam ta serie.
A propos, nigdy nie widzialem tych filmow w tlumaczeniu na polski zawsze w wersji oryginalnej, byc moze stad to niedocenienie autora.

szalony_kefir

Mi sie bardzo podobaly takze Zadza pieniadza i Aniol stroz, a co do Asterixa to po prostu mam sentyment do tej serii komiksowej i mi szkoda, ze Clavier juz nie chcial grac tego Gala. :-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones