Christian Oliver

6,7
258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Oliver

Polecacie z nim jakieś filmy?
Osobiście uwielbiam Cobrę 11 świetny serial...

sylwialp

wkurzyło mnie że już nie gra w serilu... tylko jkaiegoś dupka dal z amerykańsk.a szczęką wyrobioną od gumy do rzucia...

chiro_kociek

a ja juz cobry nie ogladalam jak jest ten drugi faceet - tom, bezndziejny jest!!

rozyczka015

różyczka to daj mi e-mail... to ci wysle.

sylwialp

ej to moj adres kasiulka619@poczta.onet.pl czekam z niecierpliwością :):)

rozyczka015

już ci wysłałam. pwiennaś dosta.ć a ajak nie będzie to mnie pwiedaom.

chiro_kociek

dostałam maila od ciebie ale tam jes tylko jeden załącznik, a tytułem oliver with a twist - cos takiego i wogoel anwet tekstu nie moge przeczytac bo jak powiekszam to tekst sie rozmazuje, a gdzie sa te zdjecia co sie z tym facetem caluje bo te mnie najbardziej interesuja :):)

rozyczka015

nie wiem dlaczego nie mogę ich zekanować!! bo jak biorę "Skan" to mi się wyświetloa kuminkat że AKCAJA NIE MOŻE BYC PRZEPROWADZONA a inne artukuły mi się skanują...

chiro_kociek

nie znam sie na tym, moze ta gazeta wprowadzila jakies zabezpieczenie na ta stronę zeby nie kopiować, ale przynajmiej powiedz czy widać czy ładny jest ten facet z ktorym sie chris całuje??
ja dalej w TO nie moge uwierzyć , chris był moim ideałem faceta no przynajmniej zewnętrzynym ideałem faceta :) moze mu sie jeszcze odmieni, ale jak sie nim zainteresowalam to sie zdziwilam ze ma 34 lata jest taki piękny i nie ma żony i nigdzie nie pisało nawet że ma dziewczyne lub narzeczona, to mnie anwet bardzo zdziwilo!!! qrde jestem ciekawa jaki jest chris z charakteru, ale sie chyba nigdy nei dowiem,pozd

rozyczka015

ja też byłam szczerze zbulwersowana tym co zobaczyłam, pierwszy dzień się w nim kochałam, a za 3 dni moja mama przyyła mi te gazet, opatrze!! a on sie całuje z tym facetem!! przperaszam nie mogę określić czy ładny, bo zdjęcie było robione nie z boku, tylkoz przodu i to tak że koleś któeego całował stał plecamia widać było bardziej zdjęcie Christiana, a jeszcze było zdjęcie jak sie całowali z boku i byli połączeni ustmi jak boga kocham!! czulam wtedy obrzydzienie i nienawaiść... moje serce ropzadlo sie na milony kawałeczków potem przetłumaczyłam sobie co tam pisze w tym artykule i przeczytałam tylko 1 zdanie i już tego wiecej nie przeczytałam...

chiro_kociek

Hm...Chris całuje się z facetem? W jakiej gazecie to widziałyście??!!!!!

chiro_kociek

I co z teg, że całuje się z facetem? Lepiej by było, gdyby całował się z kobietą? Co to za różnica? Czy Wy dziewczynki naprawdę wierzycie, że kiedyś mogłybyście tych aktorów poznac i zakochają się w Was od pierwszego wejrzenia? Jeśli tak to kiepsko się do tego zabieracie, bo sławni faceci na ogó nie lubią takich naiwnych i głupiutkich fanek, które twierdzą, że kochają się w mężczyznach, których nawet nie znają.

Midnight_6

Ale ja wcale nie piszę, że ejstem w nim zakochana. Ja twardo stąpam po ziemi, wiem jaka jest rzeczywistość. Podziwiam go jako aktora. i to tyle

Midnight_6

ja bym wolała zeby sie z kobieta całował, ja tez wcale nei pisalam ze jestem w nim zakochana, przynajmniej sobie nie przypomianm, przecież to nie jest prawdziwa miłość jezeli widzisz go tylko na obrazku i zakochujesz sie w tej osobie a nawet nie wiesz jak sie ona zachowuje albo jaki ma charakter, ja juz jestem zakochana..., a to chyba nei grzech ze lubie sobie popatrzeć na chrisa??? i powzdychac sobie jaki on jest sliczny, ale mam taki dyskomfort teraz jak sie tak na niego patrze, a z zresta nikt tu nie pisał że go darzy miłością, tylko ze sie zakochał,a a zakochac sie raczeh w obrazku nie da rady tylko da sie zauroczyć, i porostu te osoby uzyły nie własciwego słowa , ja tak przynajmniej uważam

chiro_kociek

A moze ktos opis chrisa chodzi mi gdzie sie urodzil co robil pozniej bardzo bym prosila o te informacje i o jakies fajne zdjecia a to ze on jest gejem jest malo wazne gdyby zamiast z tym facetem calowal sie z jakas dziewczyna nic tez bym mnie to nie obchodzilo wazne jest to ze mozna sobie zawsze popatrzec jak ktos bedzie mial cos dla mnie niech napisze na moj adres mailowy marta62@gazeta.pl

Marta62

fajne jego zdjecia sa na jego oficjalnej stronie, tylko nie pamietam adresu, poszukaj na googlach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones