Christian Oliver

6,7
258 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christian Oliver

on zają 1 miejsce tygodnika Men na naj sexowniejszego męzczyzne świata, sexy jest... zakochałam sie w nim

chiro_kociek

Nie tylko ty jestem w kim zakochana....fajne ciacho;)

chiro_kociek

jak on zajal to pierwsze mijesce w tym tygodniku to nie dziwie mu sie dlaczego mieszka w usa chyba w los angeles ale nie jestem pewna, pewnie ma tam tyle fanek ze sie opędzic od nich nie moze, a ja jestem jedna z nich po prostu uroczy jest... a te jego oczy!!! cudowne!!!a pozatym wyczytałam gdzies w jakims artykule ze po ukazaniu sie tej listy w tygodniku men to gwiazdy zaczeły go zapraszac na różne impry a paris hilton zaprosiła go na tydzien albo na weekend do paryża !!!!!! jestem co do teego pewna na 99,99% bo ten artykul był po niemiecku przynajmiej lata nauki nie poszły na marne!!! :)

rozyczka015

kkkuuurrdee!!!!!!!!!!!!!!! chyba walne!! wiecie co pisałow gazecie które mama przysyła mi z Angli?? Pisało w temacie o Christianie olvererze takie coś: Christian Oliver enjoy being gay!!(------- tzn. Chrstian Oliver cieszy sie z tego że jest gejem!!
a ja sie tak w nim kochałam... a barat mnie pocieszył, że wyglądam jak chłopczyca, to może sie we mnie zakocha... załamaam sie po przeczytniu tego artykułu... i było też zamieszczone zdjęcie jak idzie z jakimś facetem za reke,a a, a, a... potem sie całuja!!!!!!! i to na 100% był facet!!

chiro_kociek

NIE TO NIE MOZE BYC PRAWDA!!!!!!!! mozesz zeskanować tą gazetę i mi ją przesłac na maila?? nie moge uwierzyc.... moj chris gejem!!! to nie mozliwe, blee ochyda !!!

rozyczka015

mnie też wyślij jeśli możesz, kate_04@op.pl

KateFox

Podobny trochę do Pearcea, nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones