Christina Aguilera

Christina Maria Aguilera

8,2
1 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Aguilera

Którą bardziej lubicie? Która jest lepsza, bardziej utalentowana?
Jeśli chodzi o głos to oczywiście Christina jest lepsza. Britney ma cieniutki głosik chociaż kiedyś miała piękny potężny głos w dzieciństwie.
Piosenki bardziej wpadające w ucho ma Brintey, wszystkie jej piosenki to wielkie hity.
A wy którą bardziej wolicie?

użytkownik usunięty
tacyssup

Którą bardziej lubicie? - Christinę
Która jest lepsza, bardziej utalentowana? - Christina
doliczając do tego wstaniałe show, SHOW, a nie bieganie po scenie, tańczenie i ruszanie ustami - Christina

podsumowanie: Christina
i NIEWSZYSTKIE piosenki Britni to wielkie hity.

Też wolę Christinę. Ogólnie słucham częściej rocka niż popu, ale pop w wykonaniu Christiny da się znieść (a nawet lubię jej słuchać), a Britney zawsze pozostanie przesłodzona i bardzo naiwna, jak dla mnie, co ma wpływ na jej muzykę. Głosem nie dorównuje Christinie, wizerunkiem też nie. A to, że sporo jej piosenek stało się hitami... piosenki Dody to też podobno hity (w Polsce), a są zwykłym g...

tacyssup

Brit Brit!!!/Wkurwia mnie to "Za krótki"

Arti_Volo

też wolę Britney ale Aquilere też lubię:)

tacyssup

hm .. jako piosenkarka na pewno bardziej utalentowana jest Christina.
4 oktawy mówią same za siebie.
ale jeżeli chodzi o tancerkę to KIEDYŚ bardziej utalentowana była Brit.
teraz to już tancerki na jednym poziomie xD

tacyssup

Christina jest bardziej utalentowana ... ma piękny mocny głos.
Tak, prawda piosenki Britney wpadają w ucho już przy pierwszym wysłuchaniu, a ja np. piosenki Aguilery musze przesłuchać dobrze pare razy żeby je tak naprawdę ''poczuć''. No i trzeba przyznać że piosenki Brit mają troszkę tandetne teksy. Takie proste. To czego naprawdę w Britney nie lubię, że jest taka dziecinna i słodka. I ten jej wygląd. Kiedyś jeszcze była cały czas słodka i różowa i śpiewała na koncertach ta swoje kolorowe piosenki i playbacku. Teraz po tym nowym odrodzeniu już nieco bardziej zerwała z tym wizerunkiem. I piosenki są w innym stylu niż stare. Można powiedzieć że pokazała pazurek. Co i tak nie zmienia faktu że Christina ma klasę której Brit brakuje.

tacyssup

ja wole Aguilere ;pp ma talent i świetny głos. Spears umie tylko blayback . ;//

Lonely

Oczywiście, że Christina Aguilera.. Britney nigdy nie dorówna Aguilerze skalą głosu ani barwą. Brit ma za dziecinny głos. I tak w ogóle co Spears ze sobą zrobiła.. Straciła nawet prawo opieki nad synami.. Ćpała, piła, była na odwyku ale uciekła..
Maskara.

angela9988

A co to za różnica, że ćpała i piła? Co do ma do niej, jako artystki?

użytkownik usunięty
tacyssup

masz watpliwosci? britney spears ma slaby glos (obejzyj jak spiewa z
jacksonem, ladnie to tam slychac) i skala zadna, chyba jedna oktawa, a
xtina 4. poza tym porownaj teksty, szczegolnie z plyty stripped (oprocz
1szej plyty sama sobie pisze) z jakimikolwiek tekstami spears, ktora
zreszta je kupuje, a nie pisze.

Zdecydowanie bardziej wolę Aguilerę. Pomijając fakt, że lepiej śpiewa to jest jeszcze ładniejsza (:

ElChocolate

Co do ich urody- tu bym się kłóciła. Britney jest b.ładna, choć często bywa...zaniedbana. Albo ma nieumyte włosy, albo koszmarny strój, ale z twarzy jest ładna i figurę tez ma dobrą.
Krysia natomiast ma ładną figurę, ale na twarzy tyle make-upu, że czasami sama już nie wiem, czy jej uroda jest naturalna, czy to wszystko to efekt makijażu. Oczywiście, jest ładna, ale czasami przesadza z kosmetykami.

tacyssup

Ja zdecydowanie wolę Christinę. Według mnie zbyt długo porównywano ją z Britney, żyła w jej cieniu <potrafi wiele więcej niż "księżniczka popu">...
Pozdrawiam :D

tacyssup

Utalentowana może i bardziej Christina, jednak nie lubię tego jak się zachowuje w mediach, po prostu jej zachowanie mnie denerwuje. I nie rozumiem po co nagrywa albumy z dwoma CD, jakby nie mogła nagrać jednej, ale porządnej... wiem, że zaraz ktoś się oburzy, że to przecież albumy Christiny są przecież takie boskie i takie ambitne, ale one to mnie totalnie nie przemawiają... A co do Britney... umie się sprzedać. Uwielbiam jej płytę Blackout, co do reszta jej utworów jest mi obojętna. Ale tak w ogóle to nie rozumiem po co je porównujecie. Kiedyś może i należały do tego samego świata, jednak teraz Christina wybrała całkiem inną drogę...

użytkownik usunięty
cherryfashion

A co to za różnica czy album ma dwa CD czy jeden? Przecież gdyby wrzuciła wszystkie piosenki na jedną płytę, zawartość by się nie zmieniła. (no może by się pozbyła paru, dwóch, trzech piosenek). I nikt tu się nie będzie burzył. Nie przemawiają do Ciebie, ok, każdy ma swoje zdanie. Co do Britney i Christiny. Wydaje mi się, ze ich drogi rozeszły się dawno, dawno temu, mniej więcej w momencie kiedy Christina nagrała płytę Stripped.

użytkownik usunięty
cherryfashion

Back to Basics ma dokladnie tyle samo utworow co ,,Stripped''. I jest to bardzo porzadny dwuplytowy album. A dwuplytowy dlatego, ze CD1 zawiera piosenki nagrane na ogol przy wspolpracy z DJem Premiere i zawieraja sample ze starych albumow, natomiast CD zostalo skomponowane glownie przez Aguilere i Perry i nie bazuje na niczym, nagrane bylo przy udziale orkiestry symfonicznej. Tresc i nastroj tez sa rozne - 1 to bardziej odniesienia do przeszlosci i zmian w jej zyciu (Understand, On our way, Here to stay, Thank you, Oh, mother) a 2 jest nieco bardziej terazniejsza lub odnoszaca sie do wartosci duchowych czy do rzeczy teoretycznie niezmiennych w jej zyciu (The right man, I got trouble, Mercy on me) i w moim odczuciu jest powazniejsza.

tacyssup

Zdecydowanie większy talent ma Christina !!! Jesli chodzi o Brit to tylko
jedna jej piosenka mi się podoba ...

justyna55

zdecydowanie christina, choc przez wiele lat kibicowalem brit. christina jest ARTYSTKA, nie to co brit. aguilera ma aktywny wklad w swoje plyty i nie wydaje ich czesto, ale sa rewelacyjne. a brit jest tylko odtworczynia cudze tworczosci, ze slabym glosem.
aha dodalem wiadomoc pod forum o for the record jak cos:)

użytkownik usunięty
tacyssup

Obie są spoko, ale raczej Britney lubię bardziej.

tacyssup

of course christina :)nie tylko że jest świetną artystką to też matką i żoną która potrafi oddzielić pracę od życia prywatnego, cenie sobie w niej te przerwy że co 3 lata produkuje nową płytę bo czuje w niej więcej jej britney produkując co chwila nową bałagani mało jest o jej życiu nie tak jak christina :)poza tym christina nie ćpała a britney ćpała i olewała swoje dzieci wolała ćpać niż się nimi zajmować to przykre jest

tacyssup

Oby dwie sa fajne na swój sposób...nie potrafiłabym powiedziec która wole bardziej...teraz mam fioła na punkcie muzyki Xtiny ale jeszcze jakis czas temu wolałam Brit.A utalentowana oczywiście bardziej jest Christina...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones