Christina Aguilera

Christina Maria Aguilera

8,2
1 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Aguilera

Ciekawią mnie wasze opinie na temat nie tyle co nowej płyty, a 4 nowych kawałków. Mam na myśli Genie 2.0, Keeps Gettin’ Better, Dynamite, You Are What You Are (Beautiful).
Mi osobiście nie podobaja sie owe piosenki. może ze względu na to, że nie przepadam za techno i gatunkami pokrewnymi.
a co do piosenki Keeps Gettin’ Better.. nawet fajna, ale gdy zobaczyłam teledysk to pomyślałam. OMFG! co to jest. całkiem inaczej go sobie wyobrażałam. Piosenka jest dosyc dynamiczna i sądziłam, że teledysk tez taki bedzie. A tu? klip strasznie mętny. Mam nadzieje, że jej nastepna płyta nie będzie taka jak te 4-ry piosenki ;)

Mam takie same odczucia... :| Nie podoba mi sie nowa aranżacja Beautiful. Keeps Getting Better jest w miare fajne.. ale teledysk porażka... :|

Podzielam Wasze zdanie. Po tym, co Aguilera pokazała na BTB spodziewałam się nastepnych utworów z klasą... Keeps Gettin Better nie jest takie tragiczne, ale to tylko zwykły electro - pop, takie niewiadomo co. Szkoda. Spodziewałam sie czegoś jeszcze lepszego niż BTB, a nie powrotu do zwykłego popu.

reesee

Mnie się wszystkie piosenki X-Tiny podobają.
Jej nowe piosenki są boskie ;)
Keeps Gettin' Better mógłbym słuchać całymi dniami.
Kocham Chris ;)

SlowDown

kamylo669 masz zupełną racje !
Christina będzie wspaniała na zawsze.

x_ti22

Wg mnie pomysł był dobry, ale nie do końca ... 'spełniony'.
Ale chyba nie trzeba się dziwić - Christina ma małego synka, na którym najbardziej powinna się skupiać - i robi to, jak najlepiej potrafi, oczywiście.
Myślę, że z czasem uda się jej jeszcze lepiej pogodzić świat rodzinny ze światem swojej kariery.
Inspiracją do ostatniej płyty był dla niej właśnie mały Max, więc na pewno płyta jest i będzie dla niej bardzo ważna i szczęśliwa.
Podobno nagrywa następne piosenki. Może tym razem inny styl?
Mam taką nadzieję - być może w końcu 'znowu' odnajdzie się w wyglądzie?
Może nastąpi przełom od czasu stylu retro? Chociaż teraźniejszy styl electro nie jest zły... po prostu teraz nie pasuje do jej stylu życia i sytuacji. Albo po prostu jest niedoceniana. Myślę, że to drugie, ponieważ zawsze była niedoceniana lub nawet jeżeli była na szczycie - to inna gwiazdeczka ją przyćmiła.

użytkownik usunięty
Vampia

Prawda jest taka, że dzisiejszym show-biznesem rządzą typowo popowe gwiazdki, które nagrywają to co im podsuną pod nos. Christina w swoich piosenka przekazuje tez część siebie. Mozna to zobaczyc na przykładzie sprzedaży jej płyt.
Christina Aguilera - najlepiej sprzedający sie krążek, typowy pop a'la Britney Spears.
Stripped - gorsza sprzedaż, zrozumiem, że może się nie spodobac jej wizerunek, ale wiekszośc piosenek przekazuje ambitnejsze treści.
B2B - koniec z wulgarną Xtiną. jej miejsce zastępuje baby Jane, Stylowa kobieta z klasą. Jaj (prawie)kazda piosenka o czyms opowiada. Opowiada o jej życiu.. i tym samym jest najgorzej sprzedającym się krązkiem Aguilery.

użytkownik usunięty

KGB po przyzwyczjeniu sie nie jest taki zly. Genie 2.0 tez nie jest tragiczny. Ale uwazam, ze ja stac na cos zdecydowanie lepszego. Po prostu sa przecietne. Mam nadzieje, ze to chwilowa zmiana stylu, a tak o, dla jaj, aby dodac cos swiezego do skladanki, takie mrugniecie okiem.
Nie no, Juliee, nie przeginaj, 8 mln egzemplarzy to calkiem duzo (chodzi mi o sprzedaz ,,Stripped'' w ciagu roku od premiery). Do dzis jest uznawany za najlepsza plyte Aguilery i w wielu rankingach pojawia sie jako jeden z najlepszych krazkow wszechczasow. Podoba mi sie on najbardziej, bo to jest zdecydowanie najszczerszy krazek i bardzo madrze napisane sa teksty piosenek na nim nagranych. Szczerze, jak mam jakies watpliwosci czy problemy, wtedy po niego siegam, troche moze dlatego, ze czuje, jakbym siebie sluchala.
Nie powiedzialbym, ze rzadza. To sa na ogol gwiazdki jednego sezonu. Patrz, Xtina i Pink, ktore pod wzgledem ,,zawartosci'' ich muzyki sa podobne, juz od prawie 11 lat sa dalej na scenie. Z wielkimi sukcesami. Co by nie mowic, kazdy ich powrot to sukces. I nie jednorazowy, to sie liczy. Bo co z tego,ze ktos za jednym zamachem sprzeda 10 000 000 jakiegos badziewia, jak po jakims czasie kompletnie sie o nim zapomni? A za paredziesiat lat jako klasyk naszych czasow (zakladamy sie o Finlandie?) NA PEWNO wymieni sie Xtine. Bo o niej na pewno sie nie zapomni, nie ma czego i jak. A ,,popowe gwiazdki'' bd zawsze, dlatego nikt na nie nie zwroci uwagi.

Keeps Gettin Better osobiście uznaję jako taką składankę, która pojawiła się na rynku w celu zbiorczego podsumowania którego domagała się Aguilera - więc wcale nie biorę na poważnie tej płytki. KBG jako utwór jest bardzo fajny, ale teledysk... rzeczywiście kiepski (wyłączając komiksowe wstawki :>). Świetna za to jest odnowiona wersja Genie 2.0 oraz 2 przyjemne choć w sumie nie tak wyróżniające się Dynamite i Beautiful (You Are What You Are).

uwielbiam Christiną, jest moja najbardziej ukochaną artystką od ... zawsze w sumie :). Tylko mnie akurat najbardziej podobała się jej płyta Stripped, choć pierwsza nie była najgorsza :)

użytkownik usunięty
xxxAnetkaa99xxx

no nie mówcie że b2b była najgorzej sprzedająca się płytą.. moim zdaniem to najlepszy jej krążek! W marcu wychodzi nowy, BIONIC przedstawiający nową Kryśkę, nowy styl muzyki, mam mieszane uczucia, przepadam za b2b oraz za stylem i klasą jaki pokazała na trasie promującej płytę B2B live and down under.

użytkownik usunięty

Nie powinno byc zle, w koncu pracowala, podobnie jak przy ,,Stripped'' i ,,Back to Basics'' z Linda Perry, ta jej nie da zginac, a juz na pewno nagrac badziewia. Wogole jest bardzo zdolna [Linda Perry] - potrafi ,,zmusic'' wokalistow, z ktorymi pracuje, do szczerosci i nagrania czegos naprawde wartosciowego, rowniez muzycznie i to niezaleznie od stylu, jaki oni reprezentuja (sama w koncu zajmuje sie raczej rockiem).
Nawet jak to bedzie electro (to odrobine inna bajka niz techno, ale tylko troche) zaloze sie, ze to bd jeden z najlepszych albumow gatunku. Jednak sama Christina stwierdzila, ze nie bd to powrot do przeszlosci, jak przy ,,Back to Basics'', brzmienie bedzie bardzo ,,przyszlosciowe'' i nowoczesne. To nie oznacza przeciez elektro. W koncu np. album Jacksona ,,Invincible'' ma bardzo nowoczesne, ,,przyszlosciowe'' brzmienie, a nie jest to techno ani nic podobnego.
Pierwszy singiel, ,,Glam'' powinien wyjsc w tym wlasnie miesiacu, plyta bedzie (przynajmniej w GB) w kwietniu dostepna w sklepach, wiec zostaje czekac, zobaczymy, jak zabrzmi ,,Glam''. :)

użytkownik usunięty

singiel powinien wyjść już jutro, ale nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie..

użytkownik usunięty

O, to zobacze, czy juz jest w sklepach, dzieki. Dam znac jak i co z nim tak/nie tak :P

użytkownik usunięty

no i przesunęła się nam premiera Glam'a.... :/

użytkownik usunięty

Niestety, a w necie krazy jakis fake. Chyba krazka tez sie przesunie, bo nawet w zapowiedziach nie ma tej plyty. A sa one planowane z minimum 3 - miesiecznym wyprzedzeniem. Kurcze, strasznie ciekawa jestem, co to bd, bo tytula zbyt ambitnie nie brzmi ;). Fajnie byloby ja uslyszec po 4 latach (nomen omen tyle samo minelo miedzy premiera ,,Stripped'' i ,,Back to Basics''). Nieco dlugo.

użytkownik usunięty

Hej, premiera singla ,,Glam'' (podobno tym razem na pewno) odbedzie sie 28 lutego!!!

użytkownik usunięty

W sumie czekałam już tyle, to poczekam jeszcze trochę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones