Christina Aguilera

Christina Maria Aguilera

8,2
1 797 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Aguilera

Not Myself Tonight.

użytkownik usunięty

Co myslicie o tym singlu? To jest to z pewnoscia zdecydowana zmiana brzmienia, kierunek odwrotny od ,,Back to Basics'' i ,,Stripped'', na dodatek kawalek ten nie jest napisany przez Aguilere (co moze nie zmienia wiele, nie wiem, ,,Beautiful'' np. jest w calosci napisany przez Linde Perry, mimo tego Xtina bardzo sie z nim identyfikuje).
Jak na moj gust, wokal trzyma ciagle poziom, jak zawsze, moze zupelnie to nie jest taka ,,techniawa'' jakiej sie spodziewalam, nie brzmi jak typowe elektro, ale prawde powiedziawszy to nie moj styl. Z pewnoscia 8 czerwca bez zastanowienia pojde kupic plyte, przyznam jednak, ze bede bala sie ja przesluchac ;). A Wy czego sie spodziewacie po ,,Bionic''?

Pewnie kolejnych elektro-techno brzmień popowych stylizowanych na Lady GaGe. Nic nowego. Wolałabym jakby podtrzymała poziom złotego hollywoodu z 'Back to basics'. Albo w ogóle powiem tak : cokolwiek byle nie kolejna kopia Gagi.

bubble_factory

Wg.mnie Christina nie kopiuje tylko z Lady Gagi, po prostu korzysta z brzmień, które aktualnie są modne. Podobnym szlakiem idzie też przecież Madonna, Britney...taki niestety jest pop, czasami trzeba nagrać coś komercyjnego i zarobić, by potem móc nagrywać rzeczy trochę ambitniejsze (jak np.: B2B), które sprzedają się trochę gorzej... Poza tym Krysia lubi zmieniać styl i wiadomo było, że era Baby Jane nie będzie trwała wiecznie, era elektro tez nie. Potem przyjdzie czas na coś jeszcze innego, ale ja właśnie za to ją uwielbiam. Nie zamyka się na inne style, jest różnorodna i świetna w każdym brzmieniu. Nie przepadam za elektro, ale "Not Myself Tonight" mogę słuchać cały dzień i noc i podobnie będzie z całym "Bionic", bo nie umiem być obiektywna i nie umiem Kryśki nie słuchać, nawet jeśli zaczęłaby nagrywać disco polo ;P.

Mam tylko taką cichą nadzieję, że w którejś z kolejnych płyt Christina zahaczy o rock...tak trochę...to by było coś wspaniałego :D.

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Ja tez mam nadzieje, ze zachaczy o rock, np lata 70, 80, o! A a w intro do B2B sama zaznaczyla, ze nie bedzie nigdy ta sama.

bubble_factory

Ludzie, czy wy naprawdę myślicie, że Gaga stworzyła 'electropop'?! W podobnych brzmieniach nagrywały m.in. Madonna czy Kylie Minogue już dobre kilka lat temu. Gaga jest dobra, plus za wkład w swoja twórczość, ale imo tylko dobra. Naprawdę nie stworzyła niczego oryginalnego, jej wizerunek opiera się przede wszystkim na jak najbardziej szokujących kreacjach i makijażu. A, ze trudno w obecnych czasach czymś zaszokować to musi się ucieka do takich rzeczy. Jeśli już tak się uczepiliście tych porównań, to przyjrzyjcie się np. Gadze i Róisín Murphy. Wtedy zastanówcie się, kto jest oryginalny.

Wczoraj ukazało się zdjęcie z planu NMT, na którym Christina ubrana jest w strój, który kiedyś tam miała na sobie Gaga. Jestem więc pewna, ze znowu zrobi się głośno. Ale naprawdę, po komentarzach na wielu stronach widać, jak bardzo ludzie są tym znudzeni.

użytkownik usunięty
NattySugarFairy

No wlasnie! Popieram! A poza tym Aguilera naprawde wczesnie wspominala o zmianie brzmienia na takie wlasnie ,,techniawowe'', jeszcze w trasie ,,Back to Basics'', chyba nawet w wywiadzie dolaczonym do DVD. Gaga wyplynela ze swoja ,,oryginalnoscia'' na plecach Aguilery, ktora podobno skopiowala ja. Tylko jak ktos sie przyjrzy, zauwazy, niektore fryzury i podobne stroje prezentowala juz wczesniej, kiedy Gaga siedziala grzecznie w szkolce katolickiej. A elektropop byl bardzo modny gdzies na poczatku i w srodku lat '90.

Taak, bo to się zaczęło od VMA 2008. Afera grzywkowa, jak na to mówię :x
Ale wizerunek taki Kryśka prezentowała już w Tell Me (2006) nie pierwsza i nie ostatnia. Tyle, ze tam nie było owej grzywki - jakby naprawdę nikt jej wcześniej nie nosił... xP

użytkownik usunięty
NattySugarFairy

No wlasnie, afera grzywkowa - nie rozumiem tego, grzywke miala w 2003 roku w czasie trasy ,,Stripped'', na zdjeciach z Timberlakiem chociazby. A znam nawet jedno stare zdjecie Gagi, na ktorym wyglada jakby okladka singla ,,Can't Hold Us Down''. A moze mi sie pomylilo i CA juz wtedy kopiowala Gage ;o).

użytkownik usunięty

ale ludzie wolą czytać pudelki czy inne szmatławce i wierzą w to, że Christina skopiowała ten strój od Gagi:
http://e4.pudelek.pl/p918/66ea5816002182a5491d75cf
bo białe, to skopiowała..

użytkownik usunięty
NattySugarFairy

Wizerunek Gagi na początku był trochę wyróżniający się z tłumu (chodzi mi o Just Dance). Zmiana nastąpiła po 'Aferze Grzywkowej' (przy Poker Face). Jej wizerunek to w większości kopie kogoś innego. Ale fani Gagi są ślepo zapatrzeni w swoje guru i nie przyjmują do wiadomości, że ona sama kopiuje (tak kopiuje, nie inspiruje się) od innych artystów. Gaga nikogo nie kopiuje, to wszyscy kopiują Gagę.


Co do tego zdjęcia. Skoro Gaga wybiła się na plecach Christiny, to czemu Christina miałaby nie wypromować swojego nowego albumu na plecach Gagi?
Ale ludzie nie są znudzeni tym, że ma podobne stroje do Gagi (zacznijmy od tego, ze kopia to jest coś identycznego) tylko tym, że na siłę szukają byle g** do którego mogli by się przyczepić i oskarżyć ja o kopiowanie.

mi się podoba bardzo seksowna zmysłowa i taneczna nic dodać nic ująć :)

pauline1988

Not myslef tonight - straszne wtorne i wrecz nieudane! niestety.. ale jej drugi singiel , slyszeliscie? Spotlight jest iscie genialny :D mi tam back to basics sie baaardzo podobalo.. Ale jej najlepsza piosenka to chyba dirrrrrrrty ;>

wine_bae

Każdy ma prawo do własnego zdania. Wg.mnie "Not Myself Tonight" to bardzo dobra piosenka, tak jak ktoś wyżej napisał- taneczna. Przebojowa. Dobry materiał na hit.
Ale masz rację, że "Spotlight" jest o wiele wiele lepsze. Christie znowu ma okazję popisać się swoim genialnym głosem :D. Jeżeli w takim stylu będzie całe "Bionic" to będzie to po prostu niesamowita płyta...

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

,,Spotlight'' nie slyszalam, ma ktos link? Mi zdecydowanie bardziej przypadl do gustu napisany przez Aguilere i Perry ,,Lift Me Up''. Doslownie kasuje glosem wiekszosc ,,div''i ,,krolowych''. Mam nadzieje, ze ,,Lullaby'' bedzie brzmiec podobnie, bo az glupio, zeby piosenka o synku zalatywala elektro ;).

użytkownik usunięty

Ale Christina się wypowiedziała już na temat płyty i ona nie będzie cała w stylu elektropopu.

użytkownik usunięty

Wiem, chodzi mi o to, zeby ta konkretna piosenka nie byla w stylu elektro.

wine_bae

Spotlight to nie drugi singiel, tylko wyciek z soundtracku Burlesque ;)

NattySugarFairy

No właśnie :(. Niedawno się o tym dowiedziałam i szczerze mówiąc i trochę szkoda...
Mimo wszystko piosenka jest po prostu genialna! :)

dla zainteresowanych <nietrudno jest to znaleźć wystarczy wpisać w google>

http://w770.wrzuta.pl/film/0mKtLPW3HAS/lansik.pl_-_christina_aguilera_-_spotligh t_burlesque


A o Gadze pisałam już wcześniej. Krysia nie korzysta z jej pomysłów, tylko z brzmień aktualnie modnych. To samo robi Britney, Madonna, Beyonce i Gaga właśnie. Ale ludzie myślą, że to od Gagi wszystko wychodzi i potem Pudelki i Kozaczki rozsiewają plotki, że to niby Christina kopiuje.
Gaga ma niezły głos, ale jej piosenki brzmią dobrze tylko wtedy, gdy śpiewa je w akompaniamencie fortepianu, inaczej to zwykła sieczka. Christinie natomiast udało się wyciągnąć coś więcej z tej muzyki, nie wspominając już, że głos ma miliony razy lepszy.

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Szukalam na youtube i przekierowywalo mnie do ,,Lift Me Up'' ;) Dzieki za link. Wlasnie, Aguilera ma dwie bardzo mocne strony - glos i przekaz. Muzyka Gagi nie ma nic do przekazania, a skala glosu, mimo, ze mocnego, 2 oktawy. pls...

użytkownik usunięty

Wlasnie obejrzalam premierowy klip i szczerze mowiac nie podobal mi sie zbytnio, strasznie, hmmm... wyzywajacy. Moim zdaniem ,,Dirrty'' bylo w lepszym guscie. Co by nie mowic, Gagi jednak tam nie widze ;)

Mmmmm...teledysk świetny....^^
A co do singla coraz bardziej mi sie podoba...i mimo tego że tym razem Chrisitna obrała taki kierunek muzyczny nadal umie wykorzystać swój głos w pełni :)
A sprawa z Gagą jest śmieszna bo ja nie widze w jej ostatnich poczynaniach nic z Gagi a ludzie dalej porównuja je obie i mam nadzieje że po oglądnięciu klipu NMT przekonaja się...Gaga wyglada w swoich teledyskach jak dziwoląg (coraz bardziej) a Xtina nakręcila powiedzmy sobie szczerze sprośny teledysk...

Kawałek przejdzie, teledysk – nie tego się spodziewałam.
Oczekiwałam czegoś z klasą... Wijąca się Krysia w "dziwacznym" teledysku (patrząc ile już jest na rynku i jaką ma pozycję) jest dla mnie czymś totalnie nietrafionym.

Pistacia

Teledysk to już praktycznie same zapożyczenia z lady gagi.

użytkownik usunięty
tureee

Doprawdy? Ja tam nic z Gagi nie widze. Ale jak sie wypowiedzial jeden producent, teraz kazdy, kto ma nietypowy styl, bedzie oskarzany o ,,inspiracje'' czy kopiowanie Gagi. Ona byla kiedys juz taka, jak w tym teledysku i sama w jednej piosence z B2B powiedziala, zeby sie nie dac zwiesc temu, ze wyglada jak dama.

Dajcie już spokój z tą Gagą, Jeżeli chodzi o sam klimat teledysku to mi na myśl przyszło "Dirrty", też dość odważne i niegrzeczne. A stroje? Mój Boże, a czy Gaga jest jakąś wyrocznią? Czy naprawdę wszystko co oryginalne musi być ściągane od niej? Naprawdę nie rozumiem jej fenomenu i przypomina mi to sytuację z Britney, gdy cały czas porównywano ją i Kryśkę, a teraz wszyscy porównują Christinę z Gagą. Z tym, że Christina jest na scenie o wiele, wiele dłużej i jeżeli ktoś tu się na kimś wzoruje to szybciej Gaga na Christinie, a potem odwraca kota ogonem.

Lady_From_Burton_World

Piosenka jest dobra ale nic więcej.Christina ma dobry głos ale chyba w tej chwili rzeczywiście ma rację śpiewając Not Myself Tonight , bo chyba poszła za daleko z tym wizerunkiem w kierunku Lady Gagi.Teledysk to potwierdza,pełno zapożyczeń z teledysków Gagi i nie tylko.

http://www.youtube.com/watch?v=KK8stNg0mBY&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=7fPdGy0hzhA&feature=related

użytkownik usunięty
ready4

To ja moze skopiuje czyjes podsumowanie ,,The part with the fire looks like Lady Marmalade and the red lipstick with the blond-curled hair is like Candyman, Ain't no other man etc.

Gaga isn't able to become famous without being conspicuous.''

Tam nie ma nic z Gagi, teledysk jest oryginalny, prowokujacy i wyzywajacy, a Gaga, chocby pokazala sie nago, jest i pozostanie aseksualna. A porownania sa smieszne, rownie dobrze moze sie okazac, ze noszenie szpilek jest zarezerwowane dla Lady Gagi. Przyjmijcie do wiadomosci, ze haute couture bylo od zawsze i bedzie, nie Lady Gaga je wynalazla, a projektanci nie szyja wylacznie dla niej, bo wbrew pozorom w tym biznesie wiele nie znaczy i duzo do gadania nie ma.
Dla zagorzalych obroncow tej teorii spiskowej
http://www.youtube.com/watch?v=n4pLcN5AZtU A moze to Gaga byla rowniez pierwsza?
Skonczcie gadac na temat kopiowania, temat jest o nowej piosence i albumie, prosze o merytoryczne wypowiedzi.

Ale zauważcie, że np.: Gwen Stefani miała prostą blond grzywkę wcześniej niż Gaga. Więc Gaga musiała ją skopiować... I co teraz? Wasze teorie na temat oryginalności Gagi legły w gruzach?
W 100% zgadzam się z postem nade mną. Oceniacie tą piosenkę i teledysk tylko pod kątem rzekomego podobieństwa do piosenek i teledysków Gagi, a w ten sposób można 90% piosenek zakwalifikować jako ściągnięte od kogoś innego. Myślcie trochę.

użytkownik usunięty
Lady_From_Burton_World

Tak jeszcze dodam, ze jak bylam mala dziewczynka i mialam blond wloski, mama zawsze kazala fryzjerce robic mi prosta grzywke i rowniotkie koncowki. Chyba tez sie Gaga inspirowala ;P mimo ze to z 15 lat temu bylo.

prawie jak gaga
----------------------


http://muzyka.wp.pl/gosipId,566850,title,Akon-Christina-Aguilera-nie-powinna-kop iowac-Lady-GaGi,plotka.html?ticaid=1a1d2&_ticrsn=3

kaad

Wolałam ją gdy była sobą.Widocznie brakuje jej całkowicie pomysłu na siebie skoro staje się kopią GaGi.No cóż może przejrzy na oczy że ta droga nie prowadzi daleko ....

użytkownik usunięty
maniola

A powiedz mi kiedy ona nie była sobą? Jej wizerunek jako wokalistki polega na tym, ze z każdą płyta się zmienia.

użytkownik usunięty
ready4

Czy Ty naprawdę w to wierzysz? Niedługo artyści będą musieli chodzić nago bo jak coś ubiorą to będzie, 'O skopiowała od Gagi!'

Powiedz mi co ma wspólnego biały obcisły strój z różowym płaszczem?
I wiesz co? Motyw z ogniem miał Justin Timberlake i T.I w piosence Dead And Gone, tylko, że tam płonął fortepian. I co Gaga skopiowała to od nich?
Dla tych wszystkich, którzy widzą kopię BR w NMT. Pierwszy obrazek w prawym górnym rogu.
http://i40.tinypic.com/9azty8.jpg

użytkownik usunięty

Taaa, zgadzam sie w 100% xD. Niektore te porownania sa naprawde denne xDD

użytkownik usunięty

Motyw z ogniem byl jeszcze wczesniej (1999) w ,,Genie in the Bottle'' tyle ze tam plonelo ognisko, a nie szafa xD. Aguilera kopiuje sama siebie.

Nie no swietne to porównanie! ^^
Każdy kto na siłe chce porównywać teledyski NMT i BR zapomina że to nie Gaga ani XTina wymyslaja koncepcje klipów...Bo wkońcu od czego są reżyserzy???

; oooo jaaa no rzeczywiście to Gaga kopiuje ;o ja się w sumie nigdy nad tym nie zastanawiałam, bo mnie tam tylko muzyka obchodzi, a ta od Xtiny jest wiele lepsza od Gagi, ale teraz już przynajmniej jest pewne, że to nie Xtina kopiuje ;))

NMT nie w moim guście, wole inne piosnki, ale jest ok ;)

tureee

Czy ktoś pamięta jeszcze o Madonnie? A teledyski do "Human Nature" i "Express Yourself"? No ale skoro w piosence Christina "nie jest sobą tej nocy" to nie wiem czemu się czepiacie z kopiowaniem.

użytkownik usunięty
vesper8

no bardzo podobny klip do ,,Express Yourself'', ale o tym to ona akurat otwarcie mowila, mianowicie ze inspirowala sie tymi klipami.

Pistacia

Moim skromnym zdaniem to strasznie sie zbłaźniła.Nie interesuje się żadną z tych pań przesadnie.Myślę więc że w ocenie jestem bezstronna.Christina ma świetny głos, można ją lubić.Nie wiem dlaczego właśnie zaczęła ściągać od koleżanki po fachu.Wyrobiła sobie dobrą pozycję na rynku, mogłaby kontynuować swoje dzieło. Postanowiła jednak wystylizować swoją muzykę i teledyski na GaGę i zasilić spore już grono podróbek.Miejmy nadzieje że Christina przejrzy na oczy i wróci w wielkim stylu po tej kompromitacji.
Zaraz pewnie jej zagorzali fani zaczną odpisywać,że to nieprawda, nie zgadzają się z tym i wogóle to wszyscy nie zauważają jaka to christina jest świetna i oryginalna.Zauważalne jest tandeciarstwo kopiowania Gagi.

użytkownik usunięty
e2345

Jak już ktoś to tu napisał, Gaga nie wymyśliła elektropopu..
Ale powiedz mi w którym miejscu NMT jest podobne do BR? Bo zapewne o ten teledysk Ci chodzi. ja bym powiedziała, że bardziej inspirowała się Madonną. Ale to apropo dwóch scen.

użytkownik usunięty
e2345

I tak na przyszłość, radzę czerpać informacje z jakiś normalnych stron, a nie z pudelków, kozaczków i perezówhiltonów.

Do niektórych ludzi nigdy nie dotrze, że Gaga też ściąga od innych artystów <jak widać w linku podanym przez juliee także od Kryśki), więc może zakończmy już tą dyskusję, czy NMT jest wzorowane na piosenkach Gagi, czy nie. Po prostu są osoby, którym w głowach nie może się pomieścić, że Gaga to żaden fenomen na scenie muzycznej, nie wymysliła nic nowego, a większość jej piosenek jest zwyczajnie...pusta. I głupia.


"Zaraz pewnie jej zagorzali fani zaczną odpisywać,że to nieprawda, nie zgadzają się z tym i wogóle to wszyscy nie zauważają jaka to christina jest świetna i oryginalna.Zauważalne jest tandeciarstwo kopiowania Gagi."

A czy to takie dziwne, że fani bronią swojej ulubionej wokalistki, gdy jest niesłusznie oczerniana?
Jeżeli kopiowaniem ma być prosta grzywka to ja skopiowałam Gagę już 3 lata temu. Tylko, cholera, 3 lata temu nikt jeszcze nie słyszał o kimś takim jak Lady Gaga...

Lady_From_Burton_World

Jak usłyszałam że nagrała coś nowego to się ucieszyłam, a tu taki klops.
Szkoda że idzie w ślady innych piosenkarek i podrabia poczynania lady gagi :(

użytkownik usunięty
malinkqo

smutne jest to, ze ludzie są tak niedouczeni. Gaga niczego nowego nie wymyśliła i Christina nie ma jak podrabiać poczynań Gagi...
Otwórzcie wreszcie oczy i spójrzcie na muzykę sprzed 2008 roku.

użytkownik usunięty

Dokladnie. A przy okazji - nawet Pudelek sie skapnal, ze Gaga podrabia Aguilere, a jesli tak przeciwny dlaczegos Aguilerze i promujacy Gage ;) szmatlawiec to widzi, to chyba cos jest na rzeczy. Aaaa, bylabym zapomniala - Gaga nie gra elektro, tylko dance. Jeszcze raz, dzieciaczki - Gaga - dance, Aguilera - elektro. We wkladaniu i nakladaniu na siebie wszystkiego jak leci jest pewien sposob - w koncu cokolwiek ktos nie nalozy, Ty juz to miales lub masz wlasnie na sobie xDD.

moim skromnym zdaniem piosenka jest wspaniała, achhh ten wokal Xtiny ;*

użytkownik usunięty

A co o tej piosence? - http://www.youtube.com/watch?v=_1Vn9OwDjgQ Mi wpada w ucho zdecydowanie bardziej niz NMT i jak Bionic bedzie w takim klimacie to nawet przypadnie mi do gustu. Bardzo dobry material na hit, moim zdaniem ten wlasnie numer powinien byc pierwszym singlem :) choc trudno sie wypowiadac znajac tylko 3 piosenki.

użytkownik usunięty

Oficjalnie, NMT to najgorszy kawałek z całej płyty w życiu bym nie dała czegoś takiego na pierwszy singiel.

Zgadzam się NMT jest najsłabszym kawałkiem. Kiedy go usłyszałam to po prostu załamka. Piosenka jakich tysiące..
Płyta Bionic jest średnia. Połowa kawałków mi się podoba, a połowa nie. Christina nie wykorzystuje swojego głosu tak, jak na poprzednich albumach. Ta płyta to taki eksperyment troszeczkę przekombinowane to wszystko. Mam nadzieję że następna płyta będzie w zupełnie innym stylu. Chociaż ta nie jest tragiczna. Po prostu bywało lepiej :) Glam, lift me up- jedne z najlepszych kawałków.

użytkownik usunięty
basia990

o to właśnie chodziło Christina, wejść na całkiem nowe, nieznane tereny ze swoim głosem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones