Christina Aguilera

Christina Maria Aguilera

8,2
1 789 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Aguilera

Niedawno Christina powiedziała, że pracując nad nowym albumem inspiruje się twórczością Adele. Jak myślicie, będzie hit?

galaxy665

Kocham Kryśke bo ma niepowtarzalny wokal. Ale nie o to chodzi. Odnośnie płyty. Jeżeli będzie to coś w stylu Back to Basic i jeżeli zainspiruje się jak podałeś Adele albo Ettą James czy Arethą Franklin to na 100% będzie hit. Płyta Bionic była super ale to nie w jej stylu. Bardzo liczę na to że włoży w to kawał roboty bo mam ochotę posłuchać czegoś bardziej ambitnego niż te wszystkie popowo elektronowe pierdoły.

kamil10025

Wydaje mi się że Bionic jest jej stylem tylko w brzmieniu który dzisiaj ludzie wybierają :)
Aguilera zawsze pokazywała że kobiety mają w sobie siłe i nieważne co ludzie o tobie mówią :)
Ballady były tam cudne i byłam mocno poirytowana gdy nowy beznadziejny singiel gagi dostał pozytywne opinie a krążek Xtiny już nie.

Czasami słuchając Adele mam wrażenie że w niektórych piosenkach inspirowała się b2b :) Mam nadzieje że nagrają coś razem i zmiażdżą gage ^^

Chile91

Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak ja Gagi nie trawię. Po prostu chcę żeby zniknęła z branży muzycznej. Niech zaliczy taki upadek po którym się nie podniesie. A jej koniec jest dość bliski bo w przyszłym roku i Madonna i Christina wydaja płytę. Obydwie powrót do korzeni wiec ta elektro papka Gagi nie masz. Oczywiście nie mówie że nie ma ona dobrego wokalu, jedna nie lubię gdy artysta tworzy wokół siebie szopkę. Ja mam takie wrażenie że Gaga zdaje sobie sprawę z tege że samym głosem się nie wybroni wiec musi tworzyć wiecznie te przebieranki itd,

kamil10025

Zgadza się ale wokal ma przeciętny i to słychać. Niestety ludzie są ślepi i głupi bo te wszytskie stroje i stylizacje były -.- Te dziwne teledyski ok na początku fascynowały, ale teraz mnie osobiście odrzucają teksty są o niczym, ona bawi się w reżysera i teledyski są bez sensu. Dlatego czekam na płyte Xtiny ! i się nie mogę doczekać bo gagi mam dośc i widać że ostatnio wszystko ona na siłe robi zeby jeszcze zarobić i się utrzymać. Jak Ja widziałamile od Madonny Brit i Aguilery skopiowała to myślałam że udusze.

Jeszcze mnie wkurza że wszyscy ją krytykują bo przytyła miała trudny okres w zyciu ma prawo. Adel szczupła tez nie jest a jak Gaga po Adel pojechala to wszyscy ją bronili ale jak jada po aguilerze to mało kto ją broni. Bez obrazy co do Adel bo ją lubie i szanuje tylko niech zadba o zdrowie bo szkoda takiego wokalu.

Gaga może i tak się schować z cytując tekst "załóż sobie kondomy na ucho" po Aguilera jest najmłodszą najbardziej utalentowaną piosenkarką ! i nikt jej tego nie odbierze :)

Chile91

Temat Gagi jest tak szeroki że można by deliberować przez X lat. Poza tym to ona stoi za niepowodzenie płyty Bionic ponieważ bała się o swoją pozycję a jakby nie patrzeć Krycha odwaliła kawał dobrej roboty. Utwory na płycie też zresztą fajne aczkolwiek wolę ją w klimatach jazz, soul itd. A co do Aguilery i jej obecnego wyglądu. Szczerze to mi to akurat nie przeszkadza. Ważne że ma ogromny talent i za to ją szanuję. Jej głos to istna magia :D W moim zestawieniu jest na drugim miejscu, zaraz po Madonnie ale uważam że to oczywiste. Później Fergie, Beyonce, Tina, Aretha, Etta i Adele. To są prawdziwe artystki a nie wypacykowana, plastikowa kobyła co nie wie co ma ze sobą zrobić.

kamil10025

Zgadzam się. Christiny głos w soul jest zachwycający, tak samo nie rozumiem dlaczego z musicalu piosenka Cher- nic do niej nie mam ale jednak Aguilera to Aguilera- dostała nagrodę, a nie Aguilera przy Bount to You płakałam dobrą godzine - a rzadko to robię. W każdym bądź razie każdy krytyk co stwierdził, że płyta gagi jest lepsza od Bionic jest dla mnie głuchy. Ballady z tej płyty są boskie, a znaczenie piosenek nie jest aż tak prymitywne jak u niektórych wokalistek i gwiazdeczek. Po prostu było to luźne podejście do samej siebie, Xtina nigdy nie ukrywała że jest niegrzeczną dziewczynką o mocnym charakterze i lubi eksperymentować. Za to ją szanuje i podziwiam piękny wokal i uroda i to że daje swoim fanom siłę. No i zaznaczanie, że kobieta też jest silna. Nie mogę się doczekać kolejnej płyty mam nadzieje że podbije listy przebojów i zgarnie wiele nagród ^^

Jeśli chodzi o piosenkarki u mnie na pierwszym miejscu jest własnie Aguilera- wiem wstyd bo Madonna to jedyna królowa ( bez zmiany jak MTV próbuje ogłosić) może dlatego że okres dojrzewania był na jej piosenkach generalnie wiele jej ballad ma dla mnie osobiste znaczenie. na drugim miejscu Madonna, Beyonce, Tina, Fergie, Adele Alicia Keys i Rihanna

Chile91

Czyli widzę że dobór wokalistek prawie taki sam, no może za wyjątkiem Rihanny :D. Bound to you rewelacja. Mogę słuchać godzinami. CHRISTINA + BALLADY = SUKCES!!!

kamil10025

O tak zgadza się ^^ A ballada Stronger than ever <3 Zakochałam się w niej mogę słuchać cały czas.
Rihanna to raczej tylko na imprezach i Katty Pery :)

Chile91

Fakt ale You Lost Me nie przebije :) Zresztą ze wszystkich jej ballad to najbardziej lubię Hurt i właśnie Bound to you.

kamil10025

You Lost Me też jest przepiękna "iiiiii is magic" <3 ^^

Ale Stronger than ever też ma dla mnie duże znaczenie :)
O hurt też jest piękna pokazuje więź między ojcem a córką a jak ją wykonuje na żywo to słuchając tego mam wrażenie że jestem w innym świecie.
Mam nadzieje że doczekamy się koncertu w Polsce

Chile91

Szczerze to też liczę na koncert ale gdzieś na terenach takich jak np. Wrocław bo mi bliżej. Zresztą nieważne gdzie i tak pojadę :D

Chile91

My tutaj tak ciągle o balladach, a przecież Aguilera słynie również z żywszych piosenek. Mi najbardziej do gustu przypadło Makes me wanna pray ale w wykonaniu live z trasy koncertowej B2B. Po prostu mistrzostwo. Te fragmenty skakania po skali pod koniec jak i w trakcie rewelacja. Aż mi ciary idą po plecach jak sobie pomyśle. No i oczywiście obok tego utworu jeszcze jest Candyman, Ani't no other man oraz Lady Marmelade :D

kamil10025

Trasa B2B nagranie z Australii mogę oglądać i oglądać nigdy mi się nie znudzi ! Makes me wannapray, Back in the day też było skakanie po skalach ! A Candymana też rewelacja, Ani't no other man ( te wszytskie kawałki mam na livie w telefonie ^^ ) powala na samym wstępie, a Lady Marmelade to przecież klasyka sama w sobie. Całą trasa była świetna i zapowiedzi i charakteryzacja, układy taneczne po wystrój sceny !
Jak ja żałowałam, że nie było jej u nas:(

Wrocław to piękne miasto, ale bliżej mi do Warszawy ^^ no dobra ewentualnie pojadę już do Łodzi bo coś gwiazdy uwielbiają tą arenę ;p

Mam nadzieje, że jest jakaś szansa na uznanie nas w trasie koncertowej bo ostatnia płyta sprzedała się dobrze i prawdopodobnie wejdzie do nas kolekcja w C&A którą zaprojektowała Aguilera:)
Też uwielbiam jej piosenki po hiszpańsku, są take cudne a Christina Aguilera - Pero me acuerdo de ti . Jak ona się bawi tam głosem aż się rozpływam do tego w teledysku wygląda jak księżniczka ^^

Tak jeszcze do trasy b2b zawiodłam się że nie wykonała na niej piosenki hello, a jest na płycie. Tam też fajnie się bawi skalą :)

Chile91

http://www.youtube.com/watch?v=Jkczv72fslE tej piosenki mi zabrakło na B2B ale świetne wykonanie ^^ i here to stay, chciałam posłuchać na żywo a nie mogę znaleźć jakoś-.-

galaxy665

bankowo!!!! chociaż bionic mi się też podobał

galaxy665

wszystkie newsy na temat płyty możecie znaleźć na ww.xtina.pl :) i nowy krążek jest inspirowany Adele nie tylko muzycznie ale i tekstowo :) Christina współpracuje z Sią, Dj'em Premiere i garstka innych, utalentowanych osób :)

http://xtina.pl/category/albumy/nowy-album/

:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones