Christina Aguilera

Christina Maria Aguilera

8,2
1 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Aguilera

SUPER PŁYTA.ONA JEST BOSKA.NAJLEPSZY GŁOS W SHOWBIZNESIE.DODA JĄ OCZYWISCIE KOPIUJE.CHRISTINA NAGRAŁA SUPER PŁYTE.SZACUNEK DLA NIEJ.ONA NIE JEST ŻADNĄ BRITNEY,MANDARYNĄ,DODĄ ITP.
JEST NAJLEPSZA.!!....
WSZYSTKIE PIOSENKI Z PŁYTY BACK TO BASICS SĄ SUPER ,NAJLEPSZA CHYBA TO MERCY ON ME,SUPER WOKAL

majkel_poznan

Hej Hej:P Widze że wiele osób uwielbia tę wokalistke. Oczywiście ja jestem jej wilka fanką:) Mam nadzieje że doczekam jej koncertu w Polsce bo każde pieniądze zapłace by się znaleźć na takim koncercie. A apropos płyty to też uważam ze jest świetna. Najbardziej lubie "Oh mother" and "Save me from myself". Pozdrowionka dla jej fanów :)):**

Leight

No nie byloby zle jakby przyjechala! Wpisuje sie!

majkel_poznan

Wokalistka świetna - trzeba przyznać! Nie słucham jej muzyki, ale znam i lubię kilka jej kawałków:) Christina ma świetny i mocny głos. Pod tym względem u mnie jest zaraz po Amy Lee! Dlatego daję jej ocenę 9/10;)
Pozdrawiam

majkel_poznan

ZGADZAM SIĘ!!!!
NALEPSZA i kropka!!!!!!! Super wokalistka i nie prymitywna jak Britney Doda itp!!!
Rzadna cukierkowatość przesłodzenie czy cokolwiek innego!!
Poprostu BACK TO BASICS i już!!!

majkel_poznan

ZGADZAM SIĘ!!!!
NALEPSZA i kropka!!!!!!! Super wokalistka i nie prymitywna jak Britney Doda itp!!!
Rzadna cukierkowatość przesłodzenie czy cokolwiek innego!!
Poprostu BACK TO BASICS i już!!!

majkel_poznan

Zgadzam się, Christina ma ogromny talent, świetny głos. Podoba mi się jej nowy image a la MM;)
Piękny jest jej nowy singiel ,,Hurt"...

majkel_poznan

No bez przesady - jest dobra, ale do świetności jeszcze wiele jej brakuje. Jeśli zrobi taka karierę jak Whitney Houston czy Aretha Franklin to już nie będę marudzić...

SugarCult

Mozesz troche pomarudzic :D I tak nie ma tu nikogo kto mowi cos krytycznego:)

FRANEK_6

Oh...Christina jest moją idolką :))) Uwielbiam jej wszystkie piosenki, te z płyty Back To Basics również. Jednak moją ulubioną piosenką jest Beautiful :) Uwielbiam tą piosenkę, wcześniej wolałam Fighter, ale gust mi się troszkę zmienił :) Bardzo ją podziwiam i również czekam na koncert.

majkel_poznan

świetna! i ona i płyta. kupiłam ją dla AIN'T NO OTHER MAN, a tyle genialnych piosenek jest na niej!

majkel_poznan

dokładnie masz racje, chociaż wcześniejsze jej piosenki też uwielbiam :)pozdro dla fanów Christiny
P.S. Ona przynajmniej wyrosła na ludzi nie to co Britney...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones