Christina RicciI

7,9
18 931 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Ricci

Brzydactwo

użytkownik usunięty

Jest naprawdę strasznie brzydka oto dowód : http://www.people.com/people/gallery/0,,20015491_7,00.html

Co do aktorstwa - umie grać, ale nie wyróżnia sie z tłumu.

nie widzę tam żadnego zdjęcia Christy...

Ech... (patrz zdjęcie nr 12)

Munky_2

Ja też nigdzie nie widze jej zdjecia... A zdjecie nr 12 to sara Jessica Parker (jesli wdobrze patrzylam, ale raczej tak..).. pzdr

Lenka16

martusia.7 znowu jakas zazdrosna gowniara, ktora sama na siebie patrzec w lustrze nie moze wiec krytykuje, sa na filmwebie takie kretynki. idz dziewczyno sie powies, gdzie ty kur.. widzisz jej zdjecie !? eh nie znosze takich idiotek jak ty

soledad

Ricci jest śliczna, ma świetną urodę, nie wiem o co chodzi.

Nachtjager

popieram nachtjagera!! a tak właściwie na którym ona jest zdj.?? przecież zdj.12 to Selma Blair!

soledad

romun za to ty zaprezentowałeś naprawdę nieprzeciętnie wysoki iloraz inteligencji. Czy martusia.7 cię obraziła?? Takie teksty dosłownie mnie osłabiają... Gdzie by nie spojrzeć: fora, kanały IRC, czaty, nawet multi player w grach... wszędzie znajdzie się osoba, która nie jest w stanie poskładać zdania nie wplatając w nie "zakrętów" (co by się nie zniżyć i nie użyć wulgaryzmu.. chociaż czasami ciężko).

Co do Christiny Ricci. Również uważam że jest ona całkiem ładna... Jednak Trafiłem na fotkę, która może wzbudzić pewne wątpliwości jeżeli idzie o urodę Ricci (http://www.msnbc.msn.com/id/18537951/). Nie wiem czy to kiepskie zdjęcie czy Christina przykleiło się coś do żołądka ale wygląda jak by wstała z trumny, albo jak większość tych gapiów ze "Zgromadzenia" gdzie grała główną rolę..


Pozdrawiam wszystkich
T. K.

tomek1ni

rumun miał racje a na tej fotce miała po prostu zły makijaż więc tomek morda w kubeł jak sie nie znasz

Lacrymosa_2

Lacrymosa romun nie pisał o zdjęciu, do którego jest link w moin poście, tylko o jakimś tam co już go nawet nie ma, bo na fotce numer 12 pojawia się twarz Selmy Blair... Poza tym ja nic niemam do Ricci. Tez uważam, że jest ona całkiem ładna.. Ty chyba nawet nie przeczytałaś całego mojego posta.... zresztą szkoda nawet pieciu minut żeby ci odpisać... Widzę, że jesteś następnym super geniuszem... ;-|


T. K.

tomek1ni

Ej, a nie pomyślałaś, że to jest NICOLE Ricci? Nie na 12, tylko dalej, ale i tak to nie jest Christina. Jednak czytanie jest sztuką...

Ulufful

piękna! romun dobrze napisałeś. popisał się większą kulturą od ciebie i tej debilki martusi.

Ulufful

czy Wy wszyscy komentujący ten temat nie jesteście na tyle inteligentni aby przejrzeć wszystkie zdjęcia na podanej przez autora stronce??? Pewnie - lepiej obsmarować od razu tę osobę... Ja przejrzałam i znalazłam Christinę Ricci na 3 stronie, oto link dla leniów http://www.people.com/people/gallery/0,,20042233_3,00.html

Co do jej urody to ja nic nie mam, ale nie wiem czym się wszyscy tak zachwycają - przeciętna dziewczyna...

funny_girl

Każdy ma swój gust.
Jak ja sprawdzałem tę stronę, to Christina Ricci była pod na piątce.

T. K.

tomek1ni

Hahaha, zrobię coś innego: http://img2.timeinc.net/people/i/2007/stylewatch/bestlook/070716/christina_ricci 400.jpg
TADAM! Teraz macie obrazek z tej strony.
Jestem wielką fanką Christy i uważam, że jest Ona PIĘKNA. Oczywiście, każdy ma inny gust...
I nie uważam, że Jej uroda jest przeciętna. Ma duże oczy, regularne rysy twarzy... W moim przekonaniu zasługuje na miano pięknej. Naprawdę.
Pozdrawiam.

Lindsey

No jasne. Christina to jedna z najpiękniejszych aktorek :) a co do tej foty to na tym po prawej wygląda ślicznie.

Lindsey

No na tym lewym zdjeciu wyglada jak jakas postac z mangi.

użytkownik usunięty

Christina Ricci jest śliczna!!! To baaardzo ładna dziewczyna i zdolna aktorka, nie wiem "martusia7" co Ty do niej masz... =/=/=/
Ona i Winona Ryder to dwie kobiety, które mają oryginalą, ale piękną urodę!!!

Pozdr.

CO?!Ona brzydka? Jest piękna tak jak i Winona,wkórzają mnie takie zadrośnice jak ty.

EEh tam głupoty gadasz .. wcale nie jest brzydka ..

użytkownik usunięty

Chciałabyś tak dobrze wyglądać, jak ona.

Christina Ricci ma trupią główkę jest tak brzydka, ze nie da sie tego opisać, jest po prostu dobrą aktorką, której nie chcą ograniczać. Aby mogła grac również piękne kobiety wmawiają nam, ze jest ładna ale nie jest. Jest bardzo dobra aktorka ale nie jest ładna niestety,lubię ją wiec to jest ocena obiektywna.

Pozdrawiam domarka:*

domarka

Pocaluj mnie w srodek dupy! To moze tobie wmawiaja, ze jestes ladna... Jest ladna, ma ciekawy typ urody i urok.

użytkownik usunięty
Rafcyk

Eee...Tak w ogóle to wygląd nie jest najważniejszy..ale dobra :P

Poza tym są takie powiedzenia:
"Nie ładne co ładne,a to co się komu podoba"
i
"O gustach się nie dyskutuje"

:P

kolejny pustak i próżniak na filmwebie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones