Christina RicciI

7,9
18 945 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Ricci

Chciałabym, abyście napisali, jakie filmy z Christiną są, wg was, najlepsze.

Aimee

"Buffalo`66" , "Koniec niewinności" , "Casper" :) , "Monster" , "Prozac Nation" , "Sleepy Hollow" i oczywiście dwie części "Rodziny Adamsów" :) Druga część jest bardziej skupiona na postaci Wednesday, graną przez Christine :) Pozdrawiam !!!

DANIELEK

Dorzuciłambym jeszcze "Człowieka, który płakał", "Penelope", "Black Snake Moon", "Zgromadzenie" i oczywiście "Przeklęta".

No i "Syreny" czyli znakomity debiut :)
Pozdrawiam :)

Lindsey

Po wczorajszym seansie polecam jeszcze Las Vegas Parano ;) Mały epizod, ale film świenty, jak i postać, którą zagrała Chriss :).

użytkownik usunięty
Aimee

Zdecydowanie Syreny i Rodzine Addamsów :):):)

Pozdr. =]=]=]

Aimee

Dzięki za pomoc :),..........................

Aimee

No i oczywiscie nie zapomnij o "Jezdzcu bez glowy", extra filmik:] wlasnie obejrzalam "Wojne plci", takze godne uwagi.

Aimee

1. Monster
2. Black snake moan
3. Wojna płci

Aimee

Jak dla mnie to "Jeździec bez głowy" jako nr 1 nie zapomnając o "Rodzinie Adamsów" :)

Aimee

w rodzinie addamsów 1 i 2 jest bombowa xD
chyba nikt lepiej nie zagrałby wednesday

(chociaz moze winona rider tez by dala rade zwlaszcza po roli lydii w soku z zuka :))

Aimee

Syreny, Rodzina Addamsów 1 i 2, Monster, Jeździec bez głowy, Burza lodowa

Aimee

Właśnie obejrzałam "Jęk czarnego węża" (już ktoś zaproponował ten tytuł). Film godny uwagi, bardzo wysokiej uwagi i nie tylko ze względu na znakomitą kreację Ricci, ale oczywiście za przesłanie filmu. Gorąco polecam, chociaż wiem, że niewielu osobom przypadnie do gustu :(

Aimee

Jeden z najlepszych filmów z Christina jest "człowiek który płakał"

Aimee

Nie wiem ktory polecic ale wiem ze najgorszy film od dawien dawna jaki obejzalem to "Przekleta" z jej udzialem w roli glownej i az dziw bierze ze tam zagrala.

Alan83

Przeklęta to była niezależna produkcja, więc nie ma co się dziwić, jak na tak mały budżet, to wyszło świetnie

Aimee

'Przeklęta', 'Casper' no i oczywiście 'Jezdziec bez głowy', w tym ostatnim gra także Johnny Depp XD

akleozis

ehh wszyscy sie powtarzacie..
'zycie i cała reszta' bardzo polecam :)

kusicielka1

buffalo 66.

kusicielka1

"Anything else"
Jezu, jaka ona śliczna

Aimee

Oczywiście 'człowiek który płakał' i przypadła mi do gustu jej rola w 'Monster' ;)

Wogóle jest dobrze rokującą aktorką jak dla mnie ;) Bardzo ja lubię ;)

Aimee

Koniec niewinności
Prozac Nation w tym pierwszym miała tylko 15 lat, grała 12 latke i była świetna

użytkownik usunięty
Aimee

zobacz 5 sezon Ally McBeall - Christina gra tam Lolitę :D

Aimee

Black Snake Moan, dziewczyna pokazała że raz - umie grać, dwa - przyprawi cię o wzwód ;)

Aimee

Według mnie ,,Casper'' i ,,Jeździec bez głowy''

Aimee

Black Snake Moan, Burza Lodowa i Jeżdziec Bez Głowy :)
A Przeklętej lepiej nie oglądać ;P

Molko_Queen

Przede wszystkim "Człowiek , który płakał" i "Monster" ; )

Aimee

"las vegas parano" "prozak"

..........

Aimee

Hmm... "Koniec Niewinności", "Syreny", "Rodzina Addamsów", "Kacper", "Jeździec bez głowy".. Polecam:)

Aimee

Polocam Rodzine Adamsów i Jeźdzca bez głowy

Aimee

Dla mnie najbardziej się podobał "Jeździec bez głowy" i Adamsi ;p

Aimee

Czemu nikt nie zaproponował After Life? Film za.je.bi.sty! To jest jeden z tych filmów w których do samego końca trzyma w niepewności. Polecam!

Aimee

1. Monster
2. After.Life
3. Black Snake Moan
4. Prozac Nation
5. Miranda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones