Christina RicciI

7,9
18 887 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christina Ricci

Sliczna jest

użytkownik usunięty

pewnie wiele polek jej zazdrosci, ale darujcie sobie wyzywanie komplexow. W mojej opini
jest najpiekniejsz albo jedna z najpiekniejszych kobiet, jakie zobaczylem. Graj, jak gra - dla
mnie bez roznicy z konkurencja, ale mowi sie, ze faceta aktora wyroznia inteligencja,
wczucie/wrazliwosc, a kobiete uroda i z tym sie zgodze, bo ja akurat pomiedzy
Amerykanskimi aktorami/aktorkami nie widze roznicy, poza wygladem - oni wszyscy moim
zdaniem sa dobrzy. Natomiast polscy sa kiepscy, to sie widzi - ale niektorzy wyrozniaja sie
na prawde gra aktorska - moze to kwestia mentlanosci polakow i Amerykanow ;).

wystarczyło zostawić sam nagłówek i wszystko było by jasne. sorry ale nie rozumiem reszty twojej wypowiedzi

użytkownik usunięty
dorotka150912

bo mnie zakomplexione polki z komentarzami "jest beznadziejna" wkurzaja, chcialem jakos zapobiec rozwojowi w te strone

Słowo kompleks można napisać wg polskiej pisowni przez ks nie trzeba wciskać tego iksa wszędzie.

użytkownik usunięty
merde

wiem i kazdy mi to mowi w necie, myslac chyba ze odkrywaja przede mna ameryke, a ja tak pisze CELOWO. Ja wiem, ze powinienem pisac "kompleks", ale pisze to przez x. Tak samo reflexia itd... taki mam styl ;)

Ojej ale masz super styl. Jesteś wyjątkowy, aż Ci zazdroszczę. Mnie nie stać na takie ekstrawagancje

użytkownik usunięty
merde

sie gra, sie ma ;)

wydaje mi się, że to ironia była..
Co do jej urody, faktycznie, może nie powiem, że jest śliczna, ale jest ładna. Ma w swojej urodzie coś takiego oryginalnego, intrygującego. Czy jako kobieta jej zazdroszczę? Chyba nie. Każdy wygląda, jak wygląda, najlepiej się z tym pogodzić i zaakceptować swoje wady. Ale jakbym miała wyglądać jak ktoś inny, to nie wiem czy bym się skusiła na nią :).
No i faktycznie, ludzie leczą swoje kompleksy wyzywając innych. A w internecie tak fajnie, bo się jest anonimowym, ech..

użytkownik usunięty
Indra_5

co ty nie powiesz z ta ironia ma droga ;>
A dalej - no widzisz, w necie mozna spotkac extremalnych komplexiarzy. Ja lubie swoje wady, bo wady dodaja charakteru ;) Tak wiec ogolnie nie wiem czy mam jakies wady w wygladzie, wygladam raczej normalnie - bo moim zdaniem kazdy wyglada normalnie, jak czlowiek, tylko niektorzy o siebie nie dbaja, a inni dbaja i robia lepsze wrazenie ;) - takie mam zdanie.

Pięknie powiedziane :) Tylko z tym dbaniem to różnie też bywa :) czasem można pomyśleć, że ktoś nie dba o siebie, a tak nie jest :) ale to nie temat na filmweb :)

użytkownik usunięty
Indra_5

no to ogolnie rozlegly temat i zalezy co rozumiesz przez "dbanie" - wiekszosc facetow w polsce "dba" w sensie myje sie :p Obcina na lyso, nosi jakies lachy i mysli, ze to elegancko, bo nie pedalsko. Bo w polsce jest zacofanie i polskie kobiety sie wkurzaja, ze oni wygladaja jak wschodni debile, podczas gdy w rzeczywistosci mogliby wygladac dobrze, ale maja takie opory, bo sa zacofani - taki przyklad. Pelno jest takich ludzi typu fani peji itd, co maja ryje jak niewypal na pozor, ale jakby ich dobrze ubrac i zrobic wlosy, zajac sie twarza itd, to dobrze by wygladali, mieliby poziom, a tymczasem oni mysla, ze po prostu tacy sie urodzili i nic do nich nie bedzie pasowalo, dla tego uwazam, ze polacy, to troche debile (w wiekszosci w sumie). Ja tez jak chodzilem do podstawowki, to obcinalem sie na lyso i wgl chodzilem jak inni, bo spoleczenstwo tak wymagalo i jakos sie sobie nie podobalem, myslalem ze po prostu nie jestem przystojny. Az kiedys wbilem do galeri handlowej i zrozumialem, ze nie ma czegos takiego jak "zly wyglad", ale jest cos takiego jak zle dobranie stroju/fryzury do urody. Od tego czasu zmienilem sie tak, ze ludzie z przeszlosci pewnie by mnie nie poznali - dla tego uwazam, ze kazdy jest ladny, tylko trzeba umiec o siebie dbac w sensie dobrze stylizowac (nie mowie tylko o ciuchach), ale tez o fryzie, cerze itd - co nie oznacza, ze sie wyrozniam jakimis kolorowymi szmatami albo wygladam jak pedal ;). Jakos mnie natknelo na taka reflexie przy tobie ;) Wgl duzo moglbym powiedziec o takich przemianach - a dobry wyglad, to dobre samopoczucie i powodzenie w zyciu, wiec moim zdaniem tylko debile sie tym nie przejmuja/interesuja, a polska, to kraj debili, wiec pelno tu takich ;)

SZLOBY TA CRISTINKE CO NIE?? TAKA AKTORECZKA ZA ROLE DO FILMOW TO NAWET SIE SCHYLAC NIE MOGLA ZE SWOIM WZROSTEM, CUDNA JEST

użytkownik usunięty
jogi_tg

ruchalbym

ja tez ziomus, ojj ty ruchaczu PJONTECZKA MEN

użytkownik usunięty
jogi_tg

piatka :p

użytkownik usunięty
merde

Ale można. :>

użytkownik usunięty

Jest ładna. Ale mógłbyś tak nie wytykać tych kompleksów dziewczynom. Mają z nimi gorzej, niż Ty z ich marudzeniem. ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones