Christopher Egan

Christopher Andrew Egan

7,0
1 362 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Egan

Bardzo podobny do Ledgera! Aż miło :)

monis_ka

.. a ponadto niesamowity aktor. :)

monis_ka

Mieszanka Ledgera i Matta Damon'a :D

topciia

już widziałam tysiąc takich wpisów o podobieństwie do Ledgera jakiegoś aktora na filmwebie :)

topciia

Wyjęłaś mi to z ust! Oprócz Ledgera widzę tutaj też Damona. Boże, w takim razie to ideał! :-)

topciia

Coś jest w tym porównaniu!

monis_ka

Ma podobny uśmiech... Moim zdaniem jest bardziej podobny do Sterling'a Knight'a :D Hahaha

monis_ka

ja to samo, heath to jeden z moich ulubionych aktorów, fajnie, że jest ktoś do niego aż tak podobny, i też Australijczyk.

monis_ka

Jak na moje to jest połączenie Heath'a Ledgera, Haydena Christensena i może faktycznie trochę Matta Damon'a ;DDD

milaa93

a mnie on przypomina ledgera ale też momentami widzę ryana phillippe'a

monis_ka

niby z której strony...

monis_ka

Mi również przypominam Ledgera, szczególnie w filmie ,,Listy do Julii'' Baaardzo mnie zauroczył, ah, ten australijski wdzięk

monis_ka

Wczoraj pierwszy raz ujrzałam tego aktora w Listach do Julii. Moja reakcja była niesamowita. Heath Ledger to mój ulubiony aktor i aż miło popatrzeć do kogoś do niego tak podobnego. Spodobał mi się :)

Gabrysia21

Moim zdaniem nie jest podobny do Heatha bo on miał dużo ładniejszą twarz. bardziej z ust i nosa do Damona.

IKnowWhatYouAre

Ledger się w grobie przewraca...

monis_ka

Kto wie czy przypadkiem to nie rodzina.Straszne gościu do niego podobny,też pochodzi z Australii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones