Christopher Judge

Douglas Christopher Judge

7,2
985 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Judge

W istocie, jest wspaniały, nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Teal'ca

buzyn

Zgadzam się z tobą w 100 %.
Pzdr. Ania

SGC_SGA_SGU

tealc wymiata, a widziałem, że pare odcinków też napisał więc szacun dla kolesia

buzyn

No prawda, nie wiem czy znalazłby się drugi aktor, który dałoby radę przez 10 lat w 10 sezonach serialu grać z jedną kamienną miną, i unoszeniem jednej brwi :I

buzyn

Zatem słabą masz wyobraźnię. Ja jestem w stanie sobie wyobtazić baaaardzo wielu aktorów w tej roli, co nie zmienia faktu, że zagrał dobrze.

buzyn

Bardzo przyjemna postać i jednak z moich ulubionych w serialu. Idealnie pasuje do tej roli

buzyn

Szkoda, że taki niedoceniony i po zdjęciu SG1 z anteny grywa tylko w jakichś szmirach klasy F. Jak zobaczyłem go na liście płac w Mrocznego Rycerza narobiłem sobie nadziei na jakąś większą rolę a tu patrzę wystawił głowę wypowiedział jedną kwestię i bez walki dał się położyć jakiemuś chłopaczkowi. Wiadomo, że jako ten zły miał przegrać ale chociaż by mu scenarzyści pozwolili jakiś opór stawić rozkwasić twarz przeciwnikowi a tu nawet dobrego bloku nie było.

reese

Pewnie nie wziął dawki tretoniny i był osłabiony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones