Christopher MastersonI

Christopher Kennedy Masterson

6,9
1 187 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Masterson
kamil_aleksander

kiedyś myślałam że to ta sama osoba

nitkaa

Ludzie,kurde jak coś takiego czytam to mi się niedobrze robi !! Jak można pomylić Neila z takim typem?????

użytkownik usunięty
arobolkow

Dokładnie popieram. Nie są podobni, ale to zależy też dla kogo. Na pewno nie dla mnie.

nitkaa

Ja też!!! Aż do dzisiaj... :O

kamil_aleksander

oni nie są do siebie podobni, no przynajmniej ja nie widzę tego...

kamil_aleksander

A ja potwierdzę podobieństwo.

kamil_aleksander

Mi tam zawsze przypominał Justina Timberlake'a :P a do NPHa w ogóle nie jest podobny ;o

kamil_aleksander

Chciałam dodać ten sam wątek. Na pierwszy rzut oka można się pomylić. Są podobni :)

kamil_aleksander

Ja tez kiedy pierwszy raz widzialam reklamy do "How...", to myslalam, ze to on. Tylko, by sie rozczarowac.

kamil_aleksander

Ale ten nie jest gejem. To ich różni. Znaczna różnica. Ten gość lubi kobiety, a NPH lubi kiełbaski.

kamil_aleksander

Właśnie weszłam na profil, żeby sprawdzić, czy to nie młody NPH grał Francisa :P Są dla mnie baardzo podobni. Nawet głosy i ruchy mają bliźniacze :)

PewnaSzatynka

Ja tez właśnie to sprawdziłam haha

kamil_aleksander

zwlaszcza w roli Frnacisa w "Malcomie...", jak dla mnie to wypisz wymaluj młody Barney Stinson

maldonka

Dokładnie nie tyle Christopher Masterson jest podobny do Neil Patricka Harrisa. Porostu jego gra Francisa jest w niektórych momentach tak przypomina do Barney'a Stinsona, że choćby jak mi nie pasowało musiałem to sprawdzić. Chociaż lata produkcji za nic mi nie pasowały. Zbyt młody był Francis na NPH. Przy następnych sezonach wręcz nie wieże, że choć trochę NPH wzorował się na tej postaci. Wyciąć z Malcolma cała resztę i mamy serial o młodym Barneu :d

cLoNe_xx

W sumie to bardziej na początku byłem ciekawy czy nie są choćby spokrewnieni :)

kamil_aleksander

Ja kiedyś myślałem, że on jest Eminemem, nawet nie wiem dlaczego go z nim kojarzyłem, może przez głos?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones