Ciara Renée

5,0
792 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ciara Renée

Prze państwa, fantastyczny kawałek wierzby płaczącej. W "Legends of Tomorrow" cały czas ta sama udręczona mina.

Goszka_

i otwarta japa. Wiecznie wystawia zęby do suszenia

Goszka_

Dokładnie. Ale pewnie zasysa lepiej niż przeciętny Kaercher, więc fuchę w serialu dostała.

Goszka_

Najpierw zobaczyłam ją w odcinkach Flasha, teraz zaczęłam oglądać Legends of Tomorrow mając świadomość że i w tym serialu gra. I o ile nie przeszkadzała mi za bardzo przez chwilę we Flashu, tak w Legends of Tomorrow jest naprawdę nie do wytrzymania. Macie rację......najbardziej irytujące są te momenty, w których wystawia zęby i stale je suszy. To po prostu nie wygląda fajnie....Najgorzej dobrana postać w tym serialu.

Goszka_

Mialem wpisac taki temat ale juz jest. Konskie zeby co serial strasznie odpychaja. I ciagle rozterki przy zabiciu savage. Straszna jest. No ale pasuje do drugiej pseudo pieknosci Sary hehe

Goszka_

Tak, ciągła mina srającego kota. Widzę, że nie tylko mnie denerwuje.

Goszka_

One tam wszystkie są traszne do póki nie pojawiła się Visen bo ona jest bardzo fajna. Nie wiem kto napisał osobowości tym postaciom ale nic się nie trzyma kupy.

Gdyby nie fakt że wątek był intrygujący to bym nie wytrzymał. Najlepszą postacią był Snart ale go zabili nad czym ubolewam, drugą ulubioną postacią długo myśleć ale zdecydowanie RIP Hunter.

ChubakaCieLubi

Dlaczego usmiercili Huntera?

mania19

Serial się długo toczył a aktor co go grał już nie miał ochoty w tym uczestniczyć. Większośc oryginalnych aktorów odeszła została garstka a fabuła była okrutnie niskich lotów. No i z każdej postaci zaczeli robić geja lub les tylko że to wręcz zaszkodziło temu serialowi bo nie miało to żadnego kontekstu poza praniem mózgów.

ChubakaCieLubi

Z tego co pamietam to ja skonczylam ogladanie w trakcie drugiego sezonu.
No niestety teraz to prawie w kazdym serialu(szczegolnie u Netflixa) musi byc jakis gej, lesbijka i to czym tam oni sie jeszcze nazywaja.

W kazdym razie dzieki za odpowiedz.:)

mania19

To prawda musi być ale chociaż kiedyś w serialach jak już taka osoba była to fabularnie starano się to rozwinąć tutaj jest na zasadzie o patrzcie mamy odchaczoną różnorodność. Jest to robione na identycznej zasadzie jak fakt że w każdym serialu musi być czarny nie ważne co by tam grał. O ile są to seriale w czasach teraźniejszych to ok gorzej jak akcja dzieje się w średniowieczu lub w epoce gdzie ich w zasadzie nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones