Claire Danes

Claire Catherine Danes

7,9
12 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Danes

dla mnie = fenomenalna babka. Homeland- coś niesamowitego w jej wykonaniu. Widziałam ją w paru innych produkcjach, może w niewielu,ale zamierzam nadrobić zaległości. Coś jest w niej, w jej aktorstwie i urodzie, że lubię na nią patrzyć, jest taka świeża jakby. Mam nadzieję, że dostanie jakąś mega rolę i trochę zagłuszy niektórych pseudokrytyków:)

memphis67

Ze mną to samo - zajebista dziewczyna, ponoć od momentu jak kręcą piąty sezon Homeland wpada od czasu do czasu do Berghain (undergroundowy klub techno) nakur*iać łokciami i już ją za to strasznie polubiłem. Za rolę w Homeland także, jakoś fajnie jej wychodzi rola takiej pie*dolniętej :D

Sportwell

:O :O :O !!!

memphis67

W homeland dobrze gra, ale mocno sepleni.

androgenius

Ale to jest właśnie urocze:)

memphis67

Popieram!

memphis67

Zjawiskowa - Piękna -Szalona
Claire :***

memphis67

To jak panuje nad każdym mięśniem twarzy to po prostu maestria aktorstwa. Doskonale potrafi oddać problemy psychotyczne swojej postaci w Homeland.

memphis67

Gra tragicznie . Bez niej dałoby radę oglądać homeland.

jesionowski_adrian

Rozwiń kolego co ci najbardziej przeszkadza.

Attero

Jej mimika twarzy w prawie każdej scenie gdy otwiera usta

jesionowski_adrian

Dokładnie.
w Romeo i Juli można było sie w niej zakochac chociaz wtedy miała pewnie ze 20 lat mniej
w Homalandzie ten jej błędny wzrok i jebnięte zachowanie tak mnie wpieprzał całe sezony...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones