Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

90 miejsce

użytkownik usunięty

Ma 90 miejsce bo zagrała w disnejowskiej (wybaczcie nie wiem jak sie pisze?!Zagrała tylko w 4
serialach i 3 filmach.

Ma na chwilę obecną mało głosów, i zagrała w niewielkiej ilości produkcji - w produkcjach w których zagrała, spisała się.
W PLL grała super, nie wiedziałem kim jest a postać od samego początku polubiłem. W Pamiętnikach wampirów gra jedną z najbardziej lubianych postaci, w H2O nie grała źle.

Widziałem ją też w filmie "Wredne dziewczyny 2" - nie grała tam wybitnie, ale miała taką rolę. Grała idealnie chodzącą idiotkę z kartonem zamiast mózgu - więc niskiej oceny za tę rolę od mojej osoby by nie dostała.

Na 4 produkcje w których ją widziałem, we wszystkich grała bardzo dobrze, a jej postać polubiłem - nie widzę więc powodu by zaniżać jej ocenę tylko dla tego, że nie miała okazji zagrać w czymś ambitniejszym.

użytkownik usunięty
Artemisek

Może masz racje,ale sama nie jestem pewna bo w wrednych dziewczynach nie przyjrzałam się jej za bardzo bardziej skupiłam się na grze Nicole Anderson gdyż byłam ciekawa czy naprawdę potrafi grać.Sprawdzę,Dziękuję za opinie

szkoda nerwów

użytkownik usunięty
CelineMarie

Na mnie? :D No jeżeli tak to przepraszam ;d

:P na ten ranking

użytkownik usunięty
CelineMarie

A to ok :D i Zgadzam się.

użytkownik usunięty

Filmwebowy Ruch Oporu dał jej w ostatnim roku ponad 300 dziesiątek, może dlatego ?

F.R.O skupia userów którzy dostali bana w nie do końca sprawiedliwie, są w śród nich użytkownicy tworzący ten portal którzy dochrapali się główek, nawet dwóch. Jest to nasza zemsta (zmanipulowanie rankingów) za niesprawiedliwe naszym zdaniem bany.

Jeżeli chodzi o aktorki to przykładowo Claire Holt nie jest szczególnie dziesiątkowana, największą liczbę dziesiątek od nas ( bodajże 700) dostała Adriana Lima, jak tylko uda się przypisać ją do jakieś większej liczby seriali i filmów to powinna zostać uwzględniona w rankingu, rezultat może być tylko jeden: 1miejsce.

jezus maria, jak wam sie tu nie podoba (nie wazne dlaczego) przezuccie sie na imdb albo napiszcie jakąś zbiorowa petycje/zazalenie zamiast sie mscic przy okazji utrudniając życie innym użytkownikom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones