Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Gdzieś słyszałam, że Claire opuszcza TO, bo jest w ciąży? Czy to prawda, ma ktoś może potwierdzone info, instagram, twitter, czy coś?
+Kto jest w ogóle jej partnerem? ;o

proxbiala

Też wyczytałam to na Facebooku z jakiegoś fanpage'a "Pamiętników..." również czekam na potwierdzenie informacji :-) może wróci do TO jak urodzi. To drugie dziecko? Jak dobrze pamiętam, to podobno z H2o też odeszła z powodu ciąży

Alexa1694

Nie, to były błędne informacje, jeśli jest w ciąży to będzie jej pierwsze dziecko :-)

proxbiala

skoro tak to teraz na pewno jest w ciąży, bo w internecie jest sporo jej zdjęć z brzuchem :)

vicky19

To prawda. http://originals24.pl/14799-claire-holt-odchodzi-ze-stalej-obsady-the-originals

Alexa1694

Z H2O odeszła, bo kręciła jakiś film, a według infa to z Orginals podobno dlatego, że dawno nie było w Australi i nie widziała rodziców.

proxbiala

ona przecież była kiedyś w ciązy i chyna synka ma to prawda? są zdjęcia.

MrsVampire

Wiesz może na jakiej stronie? Chętnie zobaczę ;)

proxbiala

Nigdy nie była w ciąży. Te słynne zdjęcia które miały przedstawiać ją i jej synka to w rzeczywistości fotki z planu H2O, kiedy w przerwie między zdjęciami opiekowała się dzieckiem jednej z charakteryzatorek.

Thumbelina

A mnie się wydaje, że jednak była! :) Są nawet zdjęcia z jej partnerem i ciążowym brzuszkiem.
Z tego co kiedyś patrzyłam to urodziła śliczną i zdrową córeczkę Hanne :)

destineyx

Naprawdę sądzisz że w dzisiejszych czasach ukryłaby ciążę i dziecko? Nie była w ciąży, a na zdjęciach które widziałaś pewnie dodano jej brzuszek w programie graficznym :)

Thumbelina

Zdjęcia z brzuszkiem widziałam na jej oficjalnej stronie z tego co się orientuje

destineyx

Z tego co się orientuję to ona nie ma oficjalnej strony. Po przejrzeniu zdjęć w google zgadzam się, że na niektórych jej brzuszek można uznać za ciążowy, ale ona w ciąży nie była :)

Thumbelina

Taa cóż fani i ich dobra znajomość photoshopa haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones