Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Claire opuszcza The Originals, a wraz z nią jej postać - Rebekah Mikaelson na dobre wyjeżdża z
Nowego Orleanu w serialu. Wielka szkoda, bo ta postać (wraz z Klausem) dźwiga całe The Originals,
bez niej ten serial długo chyba nie pociągnie.
http://www.buzzfeed.com/jarettwieselman/claire-holt-exits-the-originals

Nezumi

masakra czytałam szkoda ;

Nezumi

Masakra...:/ Ciekawe dlaczego podjęła taką decyzję. Wydaje mi się, że jej postać była lubiana...poza tym to popularny serial - więc przyniósł jej sławę. Ale z drugiej strony, może chce grać w czymś bardziej ambitnym...Ja bardzo lubię Reb, ale od kilku odcinków w TO zaczęli robić z niej mało znaczącą postać, która leci na wszystkich facetów...

PS. Ja opuszczam serial po jej odejściu. Myślę, że długo bez niej nie pociągną.

yolo17

No cóż, wydaje mi się że postać Rebeki już dużo nie miała do pokazania. Była już zła, była dobra, była naiwna, była zecydowana, była romantyczna, była sprytna. Widzieliśmy już wsyzstkie twarze Rebeki a scenarzyści ewidentnie nie rozwijają postaci z TVD i TO (jak tylko ktoś się troszkę zmieni jak Caroline po zostaniu wampirem, albo Damon kiedy się zakochał w Elenie) to zaraz się go wraca do pierwotnego stanu. Jako Rebekah by nie pokazała już nic więcej więc pewnie się znudziła tą rolą.

Nezumi

Wielka szkoda , była jedną z tych bardziej charyzmatycznych postaci w serialu.

użytkownik usunięty
Nezumi

serial nie poradzi sobie bez niej :D Tzn Joseph i Daniel są genialni, ale Plec się wypalila - cała akcja jest bez sensu, odcinki są nudne, co to za rodzina "The Originals" gdzie było ich 5 jak została 2.
Claire podobno jest w ciąży:) Nie wiem czy to powód ale może:)

Cóż, ja mimo wszystko jestem ciekaw historii tych dwóch wilkołaczych rodów, więc TO jeszcze dla mnie ma co pokazać. Ale Klaus i Elijah to szczerze powiedziawszy nudne połączenie, Elijah teraz w tym serialu nic nie robi tylko lata za Klausem i próbuje go naprawiać. Mam nadzieję, że te wilkołaki trochę zaostrzą sytuację.

użytkownik usunięty
Nezumi

ja wciąż będę oglądac - chociażby dla tych dwóch bohaterów/aktorów :D tylko mówię, że dla mnie po prostu poziom spadł. Przykro mi, że rodzina Pierwotnych składa sie z dwóch osób. Wolałabym aby było tak jak w TVD - ich 5, mamusia i tatuś którzy szybko umarli, ale chociaż 5 rodziny:D lub 4 - jeszcze rebekah i kol.

Wydaje mi się, że Kola specjalnie nie chcieli w TO bo Originalsi są za silni i jakby ich było za dużo to ciężko byłoby zrobić jakikolwiek nastój zagrożenia wokół nich. A Kol ma charakter troche jak Klaus więc się go pozbyli żeby nie było dwóch Klausów. Tylko pewnie tego że Claire odejdzie nie przewidzieli. Mam nadzieję, że to że się jej zaszło w ciążę jest prawdą i jak urodzi i trochę ogarnie malucha to jednak wróci.

Nezumi

Szkoda, najlepsza laska w całym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones