Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Najmniej ją lubię z syrenek,taka jakaś damulka z niej i myśli tylko o sobie,uważa się za najważniejszą i najbrzydsza do tego z wszystkich syrenek.

monia_1992

A ja ją lubię...wcale nie jest damulka ;D

ale według mnie też jest najbrzydsza(z syrenek) :)

Vanesska

Najbrzydsza jest rikki...

Phoebe123

Ta, ty jesteś piękniejsza, nie? ]








za krótki <br/>

squeeze2

Spodziewałam się owej reakcji...
Nie wiesz jak wyglądam... Może jestem boginią piękności, hę?:P

Phoebe123

Cóż, pozwoliłem sobie razu pewnego zajrzeć na twój profil na filmweb. Niejaka/i Mon_kaka, nazwał/a cię anorektyczką, wyczułem w tym ironię...

Phoebe123

Sądzę, że ktoś taki jak ty czyli bez rozumu i wreny to jest paskudny. Spadaj na forum Pheobska srobska brzydulo!!!

Anik81

Piszesz do mnie, czy koło mnie?

za krótki

Phoebe123

Nie, Cleo ;)

Vanesska

Emma jest zabawna i najpiękniejsza tak jak Rikki. One są cool. Najgorsza damulka, mała dziewczynka, delikatna, paskudna..(mogę ją obrażać do końca świata tak jak indianke evans)!!!

Anik81

Nie no leżę normalnie... Czy zanik mózgu u tego jak to ujęła w innym temacie Phoebe123 "osobnika", następował stopniowo czy taka już się urodziła?? Dziefcinko, loziumiem zie maś 12 latek ale to ci nie daje plawa do krytykowania phoebe bo woliś rikki czy emmę... Ja uważam że Claire Holt jest naprawdę bardzo sztuczna i w porównaniu z Phoebe jest fatalną aktorką. Nie mówiąc już o urodzie... W serialu jest strasznie nijaka, chociaż oczywiście prywatnie wygląda dużo lepiej... Phoebe i ona nie są tak doświadczone jak Cariba która gra o wiele dłużej... Z trzech syrenek najmniej lubię właśnie Emmę, bo rzeczywiście jest straszną damulką... Chociaż Claire może być inna w realu tego nie wiem, bo jej nie znam... Ja osobiście wolę Caribę i Phoebe, a ta nowa Indiana też nie jest zła. Każdy kto oglądnie choć jeden odcinek 3 sezonu na pewno to potwierdzi...

Lola140392

Potwierdzam Indiana Evans jest piekna i w dodatku ladnie spiewa, nie zmienia to jednak faktu ze najbardziej podoba mi sie Phoebe Tonkin ;)

Lola140392

Potwierdzam Indiana Evans jest piekna i w dodatku ladnie spiewa, nie zmienia to jednak faktu ze najbardziej podoba mi sie Phoebe Tonkin ;)

Anik81

"Emma jest zabawna i najpiękniejsza tak jak Rikki. One są cool. Najgorsza damulka, mała dziewczynka, delikatna, paskudna..(mogę ją obrażać do końca świata tak jak indianke evans)!!!"

Idź się zabij i będzie spokój.

squeeze2

Co to ma być!!!?? Pytam się co to ma być!!! Obrażacie się nawzajem choć się nawet nie znacie!!!! I to przez jeden serial. Uwierzcie mi ten serial nie jest tego wart żeby się obrażać. Naprawdę! A ja coś o tym wiem. Więc przestańcie się tak obrażać ok? Bo ja tego już nie wytrzymam!!!! POprostu nie wytrzymam!!!! Dostaje normalnie szału jak widzę te wasze wiuadomości!!!! IDIOCI!

squeeze2

A ten squeeze2 to też nie lepszy! Wiesz????????? Bo tu tu jesteś największym idiotą!!!!! I to noramlnie takim ,że nie wiem!!!!! A Bella Hartley jest fajna! Jakbyś chciał wiedzieć!!!! Ja ją bardzo lubie to moja ulubiona syrenka! I jak będziesz obrażać ją to i obrażasz mnie!!!!!!!!!! IDIOTA

__Cleo Sertortii13

Droga Cleo, pogromczyni przecinków. W żadnym, ale to w żadnym poście nie obraziłem Belli. Czytanie ze zrozumieniem, jak widzę, niektórym sprawia ogromną trudność. Może warto to czytanie potrenować, miast na forum wychodzić na debilkę? Poza tym co z tego, że się nie znamy? Skoro ktoś robi z siebie debila to mam prawo mu zwrócić uwagę.

squeeze2

Mądrze prawisz, sqeeze2!
Umiejętność czytania to chyba podstawa na forach...
Swoją drogą nie lubię żadnej syrenki, bo takie jakieś nijakie są. Oglądam ten chłam, bo moja siostra jest maniakiem... :>
(czekam na reakcję łąńcuchową) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones