Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Podobnie jak inne odtwórczynie ról syrenek.

kamerun5

Rikki i Emma sa cool i swietne piekne i super................................................. a Cleo to łeeeeeeee fu jest paskudna!!!! Clarie i Cariba swietnie graja i sa cool Phobe jest sztuczna i obrzydliwa wyglada jak zygi i kupa racem!!!!!!!!!!!

kamerun5

Kłamiesz Clarie i Cariba są świetne i supcio grają a co do Pheobe która gra Cleo to idź i zobacz mój komentarz u niej!!!

Anik81

w mojej obecnej kwestii, stwierdzam, że to:
-prowokacja
-niedojrzałość emocjonalna
-niewyżycie emocjonalne
-problemy w rodzinie
-choroba psychiczna
-bardzo ciężkie, wręcz nieuleczalne kompleksy
jeśli chodzi o pisownie:
-analfabetyzm
-dysgrafia
-nie uczęszczanie do szkoły(a jeśli już, to najwyżej do trzeciej klasy szkoły podstawowej)
to do trzech osób(lub jednej osoby...) o nickach: zuzia.ania, tata81, federalina...

kamerun5

Heh, widzę, że kompleksy jak cholera
!!!!

kamerun5

Uzasadnij




za krótki


za krótki

squeeze2

To prawda że nie są najlepszymi aktorkami... Cariba Heine najlepiej z nich trzech gra;D

kamerun5

Ludzie.. ale macie problemy.:/
Przecież to są aktorki początkujące, a nie jakieś co grały w 50
tandetnych filmach.
Według mnie i serial i role aktorek są dobre.

użytkownik usunięty
kamerun5

Zgodzę się z Tobą, tak beznadziejnych aktorek dawno nie widziałem i jeszcze te ich brzydkie gęby błee..

Taaa widzę odpowiedź na poziomie:D mateo787b ciekawa jestem czy jakakolwie dziewczyna by ci wybaczyła gdybyś powiedział o nich w taki sposób... Ale o czym ja wogóle mówię? Ty pewnie wolisz zsolaryzowane, wytapetowane, tlenione laski... Tak więc życzę powodzenia w poszukiwaniach laski która sprosta twoim jakże wielkim wymaganiom:D

Lola140392

Ja myślę, że mateo to w rzeczywistości nasza Phoebe123, która próbuje leczyć kompleksy.

użytkownik usunięty
squeeze2

nie mam takich wymagań ani też nie jestem Phoeba123 tylko użytkownikiem (bez kompleksów) który udziela wypowiedzi na forum

"Nie jestem Phoeba123 tylko użytkownikiem"- Po tym zlepku słów wnioskuję, że uważasz, że miałem na myśli Phoebe Tonkin, znaną również jako Cleo Sertori. No cóż... awatar tłumaczy wiele...
PS Przecinki, cholera, bo aż w oczy kole!

użytkownik usunięty
squeeze2

Nie jestem Phobe123 tylko innym użytkownikiem, a czasami mam mało czasu, żeby sprawdzać czy nie zrobiłem jakiegoś malutkiego błędu w mojej wypowiedzi, a tak pomyśleć to mogłaś Ty lub jakaś Twoja dobra koleżanka(jeśli takową masz) , a awatar dodałem już bardzo dawno temu, gdy Ciebie zapewne nie było na świecie i z sentymentu go zostawiłem. Jeszcze malutka prośba zobacz grę aktorską chociażby Sharon Stone i później wypowiadaj się o tych pseudoaktorkach z H2O

Czy o tą panią Stone chodzi, co to się rozkraczyła w jakimś filmie bez majtek, zdobywając serca tobie podobnych?

użytkownik usunięty
squeeze2

Prawdę mówiąc tego filmu NIE OGLĄDAŁEM, a może brakuje Ci jeszcze przykładów to podam kolejny Uma Karuna Thurman. Ciekawe co by wyszło jakby osadzić jedną z tych aktorek z H20 w jakiś filmie z wyższej półki, wtedy powstałby nowy gatunek dramato-komedia gry akroskiej xD. A Ty squeeze2 lepiej zastanów się co piszesz, bo niektórzy na tym forum reprezentują lepszy poziom, jeśli chodzi o wszystko co jest związane z kinem. Tacy ludzie wypowiadają się po obejrzeniu czegoś więcej niż H2O, czyli Power Rangers dla dziewczynek.

"Film dla dziewczynek". Zawsze zastanawiam się na czym ludzie opierają się robiąc takie podziały. Oświecisz mnie? Znawco kina, oglądający HP?

użytkownik usunięty
squeeze2

Harry Potter to tylko jeden z wieluset produkcji, które obejrzałem, myślisz, że dlaczego się tu wypowiadam, bo H2O też obejrzałem(kilka odcinków). A ten film jest bardziej przeznaczony dla dziewczynek, ponieważ którego chłopczyka obchodzą problemy poruszane w tego typu serialach, taki chłopczyk woli patrzeć jak jego superbohater walczy z geniuszami zła, potworami itp. Wiem oczywiście z własnego doświadczenia, sam oglądałem Power Rangers, Conana i tak dalej. Chociaż niektórzy twierdzą, że nie ma podziału w kinie na te filmy dla mężczyzn i kobiet, ale niektóre filmy są bardziej skierowane dla płci pięknej, a inne dla tej drugiej płci.

Nie ma żadnych podziałów. A, jak widzę po ocenach jakie dajesz filmom, żaden z ciebie znawca kina: Szybko i wściekle-10/10; Akademia policyjna-10/10; American Pie-10/10: HP i Książę Półkrwi-10/10. Iście, nie mnie się równać z takim koneserem.

użytkownik usunięty
squeeze2

Daje takie oceny, aby podwyższyć średnią, aby takie produkcje filmowe odstawały od takiego gówna jak H2O. Teraz chciałbym napisać coś o przykładach, które podałaś:
1.Szybko i wściekle - wszystkie 4 części tego filmu stanowią jakąś nowość w kinie, przecież nie wiele jest filmów o tej tematyce, nie wiem czy pamiętasz, bo może jeszcze robiłaś w pieluchy jaką furorę zrobiła pierwsza część Szybkich i Wściekłych, jeden z pierwszych filmów, który podszedł do nie legalnych wyścigów w taki sposób, zobacz co się chociaż zaczęło dziać na rynku gier po tym filmie np: Need for Speed Underground i następne części oraz Juiced:Szybcy i Gniewni i wiele innych gier.
2.Akademia policyjna - film uważany za klasyk komedii lat 80. Humor w nim zawarty bawi kolejne pokolenia, bez powodu nie powstało tego filmu 7 części. Wiele filmów komediowych o policji wzoruję się do dziś na Akademii Policyjnej
3.Harry Potter - ekranizacja wspaniałych książek pani J.K. Rowling, która na nowo ożywiła świat różdżek, mioteł i czarów, seria filmów wzniosła nieznanych jeszcze aktorów na szczyt sławy, a na następne części do kin lecą całe tłumy.
Teraz poproszę Ciebie o uzasadnienie Twojej oceny H2O i aktorek, które "próbują" grać w tym serialu.

Harry Potter to książka akurat dla współczesnego człowieka. Jest o niczym. Nie porusza żadnego tematu. Taki sukces odniosła tylko z powodu ogromnego zepsucia gustów literackich (potwierdzeniem jest np. saga Zmierzch). Smutne jest to, że mimo, iż pani Rowling wałkuje ciągle ten sam temat osiągnie niedługo większą popularność niż taki King. Strach pomyśleć, że ja za trzydzieści lat mogę nie mieć co czytać. Ale wróćmy do tematu. H2O to taka odskocznia od rzeczywistości. Serial ten stworzony jest przez człowieka, którego twórczość od zawsze mnie zachwycała (brzdącem będąc oglądałem namiętnie Dziewczynę z oceanu). Nie uświadczysz w nim drętwych efektów specjalnych, jakie to zwykle serwują filmowcy w serialach "dla młodzieży". Shiff stara się, by serial trzymał poziom, choć, będąc serialem o tematyce około magicznej, mógłby się starać przestać i zrobić zapchajdziurę w postaci efektów specjalnych (patrz Avatar, film, którego sukcesu nie potrafię zrozumieć). W serialu, choć kierowany do w większości zidiociałego grona odbiorców, nie uświadczysz drętwych dialogów. A co do głównych aktorek: mogę napisać, to, co ty napisałeś o aktorach grających w HP-rola w H2O wyniosła je na szczyty sławy, z tą różnicą, że, w przeciwieństwie do milusińskich z HP, one znane są jeszcze z czegoś po za H2O. Tonkin jest modelką (znaną), Heine gra w BWH i Pacyfiku, pani Evans w Home and away, Snobs. A co możemy powiedzieć o aktorach z HP? Daniel siedział z gołą dupą na kobyle, Emma pokazała krocze na imprezie, a rudy zachorował na świńską grypę.

użytkownik usunięty
squeeze2

Czy H20 wniosło je na szczyt sławy, raczej nie. Pokaż, którąś z nich komuś innemu niż fanka H20 to wątpię, żeby rozpoznał, którąś z nich. A teraz w sprawie, książek o Harrym Potterze są one nie tylko o magicznym świecie, możemy w nich znaleźć wiele problemów dotykających zwyczajną młodzież. Dla przykładu podam, chociażby dorastanie Harrego bez rodziców oraz bez jakich kolwiek wzorców do naśladowania, życia w ciągłym upokorzeniu. To wszystko zmienia się dopiero, gdy dostaję się do nowej szkoły. Popsuciem gustów to jest, ale H2O jeśli chodzi o filmy dla dzieci, bo jest o niczym. No może jak kogoś interesują problemy syrenek xD.
Teraz chciałbym nawiązać do tego z czego są znani aktorzy występujący w HP. Daniel Radcliffe
przed rolą w HP wystąpił w filmie David Copperfield, nie uważam, że jest on nie wiadomo jaki aktorem, ale rolę Harrego gra na wysokim poziomie. Rupert Grint po zagraniu w pierwszej części wystąpił w Marzeniach do spełnienia.Emma Watson zagrała w Zaczarowanych baletkach. Gdy, któraś z aktorek z H2O starała się o rolę w jakieś wielkiej produkcji filmowej, chodzi mi o rolę pierwszo planową to została, by wyśmiana. Taka jest prawda i musisz się dziewczynko z nią pogodzić.

Nie jestem dziewczynką. A produkcje, które wymieniłeś, nie są wielkie. Co innego Pacyfik... I o odtwórczyniach ról syrenek słyszał każdy, kto nie głosował na PiS i ma kablówkę. I IQ pow. 30. A H2O również porusza problemy młodzieży. HP nie jest książką dobrą. Dobra książka to taka, która przyciąga osoby o wyższym stopniu inteligencji od myszy.

użytkownik usunięty
squeeze2

Musi być dobrą książką, bo nie byłoby takiego szału na nią, to jest książka dla młodzieży nie musi być to jakaś wielka poezja, ma być łatwo dla młodych ludzi tak aby czytali ją z przyjemnością. Chyba powinniśmy wkońcu zakończyć ten temat. Chciałby Ci podziękować za tą dyskusję.
A tak przy okazji kiedyś, chyba napisałem, że są one brzydkie, chodzi mi o aktorki tego serialu. Nie wszystkie, napewno nie Claire Holt.

Tę dyskusję, nie tą. Dobre książki to cykl wiedźmiński, Miasteczko Salem, czy trylogia husycka, ale nie HP.
PS One nie są brzydkie, skoro twierdzisz inaczej, to coś z tobą nie tak.

squeeze2

mateo787b widzę, że trafiłeś na użytkownika(squeeze2) , który jest typowym przykładem POKEMONA! Takich osób należy unikać, ponieważ są w stanie zrobić wszystko dla swoich gwiazdeczek z seriali, w tym przypadku z H2O. Użytkownik mateo787b ma całkowitą rację, jeśli chodzi o aktorki występujące w H2O, jak i sam serial.

kalilooLEW

Wycieki a la "pokemon" stosują zwykle ludzie, którzy znają max 500 słów - takimi nie zwykłem się przejmować. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones