Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Gdy bylam mlodsza z checia zasiadalam przed TV i ogladalam h2o, a Emma byla moja
ulubiona postacia. Pattinson na zawsze zostanie dla mnie Edlordem, a Watson Hermiona,
ale ona oderwala sie moim zdaniem od roli syrenki, gdy zobaczylam ja jako Rebekah.
Calkiem niezle odegrala ta postac. :)

Lunar_Gun

Ej...a właściwe to czemu ona odeszła z H20 ? Bo nigdy sie nie dowiedziałam czemu to zrobiła ?
Ja ją lubiałam w tej roli .

sylwus11113

bo zaszła w ciążę dlatego nie było jej w 3 sezonie

NILA243

Właśnie że nie zaszła w ciążę tylko dostała rolę w Posłańcach, film był kręcony w Bułgarii więc dlatego jej nie było w trzecim sezonie. Panna Holt nie ma dzieci :P

Rhoadie

niestety tak też może być. wiem że na kilk stronach internetowych pokazywali jej córkę-Hannah Claire Holt czy jakoś tak
WYWIAD Z CLAIRĄ HOLT:
R: Krążą plotki o tym że spodziewasz się dziecka. Czy są prawdziwe?
C: Tak, są prawdziwe. Spodziewam się dzidziusia i jestem w piątym miesiącu ciąży.
R: Czy to jest właśnie powód twojego odejścia z obsady h2o?
C: Po części tak, bo będąc w ciąży nie mogę już tak dużo pływać, awymaga tego rola syrenki. A z resztą ja nie wyobrażam sobie opanowaneji trzymającej się swoich zasad Emmy w ciąży.
R: Ale pojawisz się w kliku pierwszych odcinkach?
C: Tak, a dokładnie w czterech. Potem Emma będzie musiała się wyprowadzić z miasta.
R: Na pewno będzie Cię nam brakowało. W składzie ekipy h2o zajdą jeszcze jakieś zmiany?
C: Oprócz Emmy nikt nie odejdzie, pojawią się jeszcze Will i Bella.


choć może być to kłamstwo bo w tym czasie wyszedł film "posłańcy2"
choć gdzieś wyczytałam też to
Serial h2o wystarczy kropla wody to australijski serial opisujący przygody trzech dziewcząt : Cleo, Rikki i Emmy której w najnowszych odcinkach nie widujemy. Emma w nowych przygodach serialu wyjeżdża z rodziną na stałe. Aktorka grająca Emmę – Claire Holt zaszła w ciążę podczas kręcenia nowych scen – w związku z czym zrezygnowała z aktorstwa na jakiś czas i zeszła na macierzyństwo. Urodziła córeczkę: Hannah Claire Holt:

Mimo porodu wyczekiwanego dziecka nie powróci do serialu.
Jednak syrenkom nie brakuje towarzystwa! Na Złote Wybrzeże przyjechała Bella Hartley.

NILA243

Raczej nie zaszła w ciążę, bo tutaj by pisało, że ma dziecko ;D

Samara99

też tak uważam. nie wiem. może prawda, może plotka, może sie dziecka wyrzekła kto tam wie?

NILA243

Wywiad raczej nie jest prawdziwy, bo nie pojawiła się w ani jednym odcinku trzeciego sezonu H2O, a tutaj mówi, że wystąpi w czterech pierwszych… Poza tym naprawdę wydaje mi się, że ona nie ma dziecka XD

sylwus11113

Dostala role w innym filmie i tyle. Polskie media od zawsze podaja bzdury, nic nowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones