Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Naprawde sliczna dziewczyna tylko po ciazy jeszcze moglaby zrzucic pare kg bo buzka nadal
orkaglutka oczywiscie w porownaniu do tego jak zaczynala w TVD .

BriT

Lecz się!

of2288

Ty tez

BriT

Moim zdaniem jej figura nie ma nic co można byłoby poprawić. Jakoś nie lubię 'kościstych' kobiet. Claire jest idealna.

BriT

Po jakiej ciąży? Z tego co wiem i z tego co podpowiada wujek google, Claire nie jest i nie była w ciąży. Jak dla mnie jej figura jest idealna. Piękna z niej kobieta ;)

BriT

Dokładnie! O jakiej ciąży mowa???

dracarys2806

Takiej ze kobieta nosi dziecko przez 9 miesiecy a potem wydaje je na swiat innej nie znam

BriT

No, wiem , ale ona nie był a w żadnej ciąży z tego co mi wiadomo. No jedynie jak masz jakieś sprawdzone informacje to podaj -.-

użytkownik usunięty
BriT

nie byla, plotki.

Racja dowód http://hannahigwiazdy.blox.pl/2010/04/Ciaza-Claire-Holt-to-klamstwo-ktos-poprost u-klamal.html

BriT

masz rację, też to zauważyłam. nigdy nie była jakąś anorektyczką (co na plus) ale w the orginals wyraźnie już widać, że trochę jej przybyło (zwłaszcza ręce). może też właśnie stąd plotki o ciąży - nic nie bierze się znikąd :)

221_B

Nie tylko liczy się wygląd ale i charakter

użytkownik usunięty
221_B

wg mnie wlasnie w pierwszych odcinkach TO bylo widac, ze zeszczuplala, miala smuklejsza twarz. a w ostatnich odcinkach claire jest po prostu ciagle zle ubrana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones