Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Jestem w szoku! Ona graa Rebekah w Pamiętnikach,niezle :) od takiej syrenki do moim zdaniem najlepszej roli drugoplanowej w ulubionym serialu nastolatków ;) a ta Phobe Thonkin w TSC też niezle sb radzi :) zawsze oglądałam H2O z dubbingiem dlatego nie słyszałam akcentu(zaje*istego) Claire <3

kamillla_filmaniak

Jest naprawdę dobrą aktorką moim zdaniem w Pamiętnikich, tylko szkoda że Postać Rebeki robią taką ślamazarną, taka szara myszke a przecież jest pierwotną.

Diablicaaa

Tak w chociażby 4x15 wystraszyła się Shane'a( i tak go nie lubie) :D a przecież powinna krew wyczuć czy coś......... Tak nas straszyli ze pierwotni będą zli a tu sie okazuje że to kluchy :)

kamillla_filmaniak

tiaa... ; /
ogólnie to troche ją zepsuli, ale trochę już sie poprawila ;p

Diablicaaa

Co z tego że pierwotny, pierwotni niczym poza naturalnie daną siłą się nie różnią od zwykłych wampirów.
W tym serialu gra w sumie zwykłą pokrzywdzoną dziewczynę po przejściach ale jednak posiadającą swój charakter, często gubi ją naiwność.

pawel_768

1000 letni wampir powinien umieć przyjąć jakąś taktykę lub coś, po za tym że jest bardzo silny według mnie tyle lat " żyjąc " powinien szybciej myśleć i szybciej podejmować kroki . Bardzo im to nie wyszło ...

Diablicaaa

Pamiętajcie tylko, że mimo że ma 1000 lat w TVD to przez wiekszość swojego "życia" była zasztyletowana w trumnie przez jej kochanego bracika Klausa :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones