Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 246 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Jak mi się przypomni, jak Clairę grała w H2o :D Taak to uwielbiałam ! ale sobie teraz myślę, że to
było takie bez sensu xD Dla małych dzieci spoko (y)
Jej rola pierwotnego wampira w The Originlas bardzo mi się podoba. Jest taka szorstka i
bezwzględna, ale także pragnie być kochana. Podoba mi się ten wątek. Bardzo dobra aktorka :)

Justeenqa

masz rację;) Clarie się zmieniła... na lepsze;)

Justeenqa

A według mnie fantastyka to fantastyka. "H2O" nigdy nie było tak durne jak np. "Nie ma to jak hotel" czy "Hannah Montana". Chodzi mi o te niby śmieszne momenty, które tak naprawdę są żałosne.
W "Pamiętnikach Wampirów" spokojnie znalazłoby się miejsce na syrenę, skoro są już wampiry, wilkołaki, hybrydy, wiedźmy, duchy, łowcy i cała reszta zmyślonych istot i wydarzeń. Czasem sobie wyobrażałam to i mogłoby być przykładowo tak: syreny zamieniałyby się po dotknięciu z wodą, ale mogliby mieć taki pierścień na ochronę przed wodą jak wampiry przed słońcem. Dalej można by wymyślać, że krew syreny po jej wypiciu zabija wampira.
"H2O" nie było wcale takim dziecinnym serialem. Gdyby wprowadzić trochę czarnego charakteru i więcej czułych scen bohaterów, spokojnie dorównałby "Pamiętnikom Wampirów". Myślę, że każdy uznaje ten serial za dziecinny, bo oglądał go będąc w podstawówce i leciał on na kanale z kreskówkami i tymi tanimi serialami.

A co wy myślicie na ten temat?

UntouchableEgoist

Być może masz racje :D Jakby tak bardziej rozwinąć ten serial, dołożyć więcej elementów, uważam, że byłby całkiem spoko :D

Justeenqa

Ogólnie to często rozmyślam o syrenach w "TVD" i mogłabym tak idealnie je wprowadzić w serial... :D Ale to tylko moja wyobraźnia.
Syrena byłaby śmiertelna, ale miałaby te moce (np. jak w "H2O" Rikki ogień, parowanie; Cleo wiatr, unoszenie wody; Emma zamrażanie; Bella galaretkowa masa), więc dostałaby możliwość pokonania wampirów. Można by przemienić syrenę w wampira i wtedy byłaby to najpotężniejsza istota w serialu, bo także stałaby się nieśmiertelna. Mogłaby być silniejsza od pierwotnych (poprzez te moce) i wtedy powstałaby "broń" na pierwszych. Oczywiście dla równowagi można by zabrać jej pierścień chroniący przed wodą i wtedy byłaby bardziej narażona na środowisko. Poza tym można by wprowadzić jakieś bronie na syreny albo skoro krew syreny zabija wampira, to wtedy krew wilkołaka zabijałaby syrenę.
Tyle możliwości i wszystko składa się w logiczną całość! :D

UntouchableEgoist

Hahahhahha jaka wizjaaa xD Napisz do Julie Plec ! hah xD Nie powiem, całkiem ciekawy pomysł. Ale i tak uważam, że syrenki w TVD to za dużo >.<

UntouchableEgoist

Ciekawie!
Chociaz jeszcze ladniej (cute) byloby, akby to syreny byly smiertelne, slabe, umieralyby od zarowno wampirow jak i wilkolakow, hybryd, normalnego postrzelenia (no chyba ze w ogon, to by sie wygoil), ale mialy drobne moce, jak piszesz.
Moglyby cos ukrywac, albo miec zrodlo mocy dla czarownic.

Bo rozkrecac ciagle to smiertelny/niesmiertelny i kto kogo jak bardzie dopadnie, kto kogo znow straci to sie robi nudne...

UntouchableEgoist

A propo tego typu kwestii to myślałam o tym samym. Może niekoniecznie w środowisku TVD, chodzi mi bardziej o to, że H20 miało zadatek na naprawdę ciekawą i porywającą opowieść. Dostrzegłam w tej historii niewykorzystany potencjał i z tego powodu zdecydowałam się rozpoczać własne, nieco bardziej mroczne opowiadanie. Zainteresowanych zapraszam serdecznie ;)

http://serce-to-muszla-o-pojemnosci-oceanu.blogspot.com

UntouchableEgoist

A propo tego typu kwestii to myślałam o tym samym. Może niekoniecznie w środowisku TVD, chodzi mi bardziej o to, że H20 miało zadatek na naprawdę ciekawą i porywającą opowieść. Dostrzegłam w tej historii niewykorzystany potencjał i z tego powodu zdecydowałam się rozpoczać własne, nieco bardziej mroczne opowiadanie. Zainteresowanych zapraszam serdecznie ;)

http://serce-to-muszla-o-pojemnosci-oceanu.blogspot.com

UntouchableEgoist

Mam nadzieje że oglądnełaś TVP do konca bo syreny sie pojawiają:)

UntouchableEgoist

Też tak myślę :D Ogólnie uwielbiałam h2o i sie bawiłam z koleżankami w syrenki jak jeszcze byłyśmy w podstawówce ..Zawsze byłam Rikki :D

UntouchableEgoist

No i były syreny w 8 sezonie TVD, heh ;)

Justeenqa

Ja uwielbiam H2o ! ja mam 21 lat i w ciąż kocham h2o. :D Chciała bym aby nadal grała też w h2o . :D ;p

Justeenqa

To moja ulubiona postać w Pierwotnych :D
Tylko uważam że na filmwebie ma bardzo brzydkie zdjęcie jak na tak piękną aktorkę
Wygląda na nim ta otyłą i starszą niż jest. Niech ktoś to zmieni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones