Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 237 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

Kiedy grała jeszcze w H2O nie lubiłam jej postaci, ani tego jak grała . Teraz kiedy zagrała
w 'Pamiętniki Wampirów' najpierw jej nie poznałam. Jest zupełnie inna i dużo lepiej gra !
Wielki '+' dla niej ; D

iLOVEit_0512

ja teraz przypadkowo znalazłam to że gra w pamiętnikach wampirach i nie mogę w to uwierzyć, nawet jej nie poznałam xD

14roxa6

to tak jak ja, właśnie wpadłam w szok :P

14roxa6

Ja również przez przypadek dowiedziałam się że to ona i też nie mogłam w to uwierzyć. Myślę że o wiele lepiej jej w lokach.

A właśnie wie ktoś może dlaczego nie zagrała w trzecim sezonie H2o ? Co prawda już tego nie oglądam,ale kiedyś ja i moja koleżanka to oglądałyśmy i do dziś jesteśmy ciekawe czemu odeszła ..

Sabrina1

Chyba dlatego, że miała grać w innej produkcji(bardziej opłacalnej). Podajże w filmie Posłańcy.

gr8l

zagrała w filmie Posłańcy 2 :Na przeklętej ziemi i muszę to obejrzeć ;)

Sabrina1

grała w filmie Posłańcy 2 :Na przeklętej ziemi oraz zaszła w ciąże.

iLOVEit_0512

Ja ją poznałam, ale byłam pewna, że to nie ona...
Czekam na więcej niespodzianek (pozytywnych) z jej strony.

iLOVEit_0512

Haha:D. Tak samo jak ja;). Dawniej jak oglądałam H2O to najbardziej jej nie lubiałm z serialu. A w Pamiętnikach jest genialna:D. I w ogóle, to ślicznie wygląda...;).

gr8l

dokaldnie! w h2o byla taka sobie, nic specjalnego a w pamietanikach wow! wgl jak ona sie zmienila : O

iLOVEit_0512

WOW...! Dopiero teraz zobaczyłam, że to ta, co kiedyś grała w tej bajce o syrenkach... O.o Nie poznałam jej w "Pamiętnikach Wampirów", a w Wredne dziewczyny wiedziałam, że skądś ją znam, ale nie mogłam skojarzyć.

Angela4b

Też jej zupełnie nie poznałam. Specjalnie na filmweb weszłam żeby jej poszukać a tu Emma z syrenek. O.o Ogólnie bardzo podoba mi sie jej akcent w Pamiętnikach, podobnie jak i Klausa. W PLL też nie była zła. Dobrze że sie rozwija.

Request_

Dokładnie to samo miałam napisać! Weszłam w pamiętniki i szukam Rebeki- nacisnęłam i wyskakuje "Emma z syrenek" myślałam, że coś źle nacisnęłam, ale wszystko ok. Co do akcentów- BOSKIE wejdz na Josepha Morgana, tam też zachwycamy się jego akcentem :D

iLOVEit_0512

Jako rebbeka w Pamiętnikach jest świetna!

iLOVEit_0512

no, zmieniła się

patrycja_s999

też jej nie poznałam

patrycja_s999

już doszłam do tych odcinków

patrycja_s999

siema, Wera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones