Claire HoltI

Claire Rhiannon Holt

8,3
7 253 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claire Holt

co si stało z Emmą??? :(

użytkownik usunięty

czemu nie gra już w h2o? nie była moja ulubiona syrenką ale bez niej jakos dziwnie teraz jest :( jakaś głupia bella teraz ja zastąpiła...

Nie można grać w dwóch filmach naraz. Claire miała wybór ,,ten czy ten''. Odrzuciła ,,H2O''.

Przeczytałam jakiś wywiad z nią... chyba z nią :P I było tam napisane że ona się przeprowadziła do Los Angeles i chce grać w filmach amerykańskich.
I niedługo odejdzie Lewis,wiem to bo oglądałam na YouTube,chyba on odejdzie w 13 odcinku...SZKODA :(
Pozdrawiam :*

MaMich

Szczerze? Bella bardziej przypadła mi do gustu niż Emma...

Phoebe123

No wasnie mi tez...




za krótki <br/>

użytkownik usunięty

Ja ostatnio słyszałam, że albo zgineła w wypadku, albo jest w ciąży. To na pewno plotki. Jestem pewna, że wasze informacje są wiarygodniejsze. A może ktoś zan inną wersję?

Emma czyli clarie odeszła bo zaproponowano jej gre w jakimś horrorze. Ten horror to serial oczywiście. I postanowiła ,że bardzeij jej zależy na roli w tym serialu horror!!! Ale mnie bardziej pasuje Bella niż Emma. Ja Emmy zbytnio nie lubiłam a Bella jest super!!! Jest u mnie na 2 miejscu zaraz po ..................... nie zdradze................

__Cleo Sertortii13

Super. A zaraz po kim ona jest na twojej liście nikogo nie obchodzi. Swoją drogą, jak to niektóre zwierzęta lubią wszystko szufladkować.
PS To, że Claire zgodziła się zagrać w tym horrorze to strzał w stopę, podobno straszne gówno.

bo ne ma juz h2o jprd..

Rosalie_9098

Gratuluję spostrzegawczości, trollu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones