Clayne Crawford

Joey Crawford

7,4
1 349 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clayne Crawford

ponoc zostal zwolniony z serialu Lethal Weapon za swoje zachowanie na planie.

scarface_8

W takim razie lipa, bo nie wydaje mi się, ze ktokolwiek byłby w stanie go zastąpić.

arixxx

Seann William Scott prawdopodobnie go zastąpi i serial dalej będzie kontynuowany.

junghwa

Odrazu powinni też zmienić tytuł na Lethal Pie

Magicjax

Podejrzewam że na 3 sezonie się skończy .

Magicjax

Zgadzam się.
buterfly, właśnie że nie. Na 2 sezonie serial się zakończył.
Clayne Crawford świetnie odgrywał rolę Roggsa.

Marucins

Jednak oficjalnie na trzecim wiec tak jak przypuszczałem :)

scarface_8

Może Fox jednak zmieni zdanie i Crawford powróci w 4 sezonie jeśli S3 nie będzie miał niskiej oglądalności i nie skasują serialu

killfrenzy8282

Obejrzałem drugą serię serialu w całości, bez reklam , w jeden dzień. Zakończenie - śmierć na cmentarzu od kuli brata - doskonała. Żal mi, że już go nie będzie - ale oddaje ducha filmu. Trzeci sezon - obejrzałem jeden odcinek - i wystarczy. Nie poruszył mnie , jest do bani ( wg. mnie)
I tyle w temacie.

użytkownik usunięty
gienek_1968

Crawford był świetny, rzeczywiście szkoda, że tak się to skończyło. Mimo wszystko uważam, że za szybko odpuściłeś, bo Scott też daje radę. Trudno się po prostu natychmiast przestawić.

odpocząłem i obejrzałem - 10 odcinków czekam na resztę. Dzięki

użytkownik usunięty
gienek_1968

No i teraz, nie mając do dyspozycji całego sezonu, trzeba cierpieć oczekując na niemrawo pojawiające się do tego tytułu napisy.

A tak na marginesie, zaaklimatyzowałeś się do Scotta ?

tak, po prostu zupełnie inna sytuacja. Może dlatego poczułem żal, bo obejrzałem cały sezon 2 i od razu trzeci pierwszy odcinek. Po przerwie kilku dni raz jeszcze obejrzałem i powiem - super.

gienek_1968

Pytanie tylko czy jest sens, aby serial nadal nazywał się ''Zabójcza broń'' ;)

użytkownik usunięty
gienek_1968

Ja również przeskoczyłem bezpośrednio z serii drugiej do trzeciej i pojawił się oczywiście pewien zawód. Ponieważ jednak wcześniej zetknąłem się z jakimiś newsami, że trzeciej serii w ogóle może nie być, uznałem że lepiej że jest taka, niż w ogóle by jej miało nie być. Poza tym Scotta lubię i gdyby nie fakt, że robi "zastępstwo" odbierał bym go w tej roli jeszcze lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones