Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Wziął potajmny slub!
http://www.pudelek.pl/artykul/10890/wzieli_potajemny_slub/

HollyShort

myslalam, ze juz zerwal z ta dziewczyna. zastanawia mnie ile beda razem. slub z wyrzutow sumienia to chyba nie najlepszy pomysl...

HollyShort

czytasz pudelka??? I W TO WIERZYSZ???!!! BUHAHAHAHAHAHAHAHA ALE TY JESTES NAIWNA HAHAHAHAHAHAHAHA WIDZIALAS UWAGE NA TVN O PUDELKU???

Alexandra1986

czytam pudelka i nawet lansika, co nie znaczy, ze wierze w to co oni tam wypisuja, a to, ze Colin sie ozenil podawali w jakis amerykanskich wiadomosciach BUHAHAHAHAHAHA.

Spinella

Bosz... jeszcze nigdy nie widziałam tak naiwnego człowieka!!! Ale ty jesteś....(pppiii)!!! Podrawiam :P BUHAHAHAHAHA

Alexandra1986

a ja nigdy nie widzialam tak glupiego czlowieka BUHAHAHAHA. co jest naiwnego w ogladaniu amerykanskich wiadomosci, albo czytaniu lansika i pudelka?! bez pozdrowien.

użytkownik usunięty
HollyShort

Colin Farrell nie ożenił się ponownie. Informacja o ślubie nie pojawiła się na ŻADNYM wiarygodnym portalu (na tych mniej wiarygodnych również). Nie mam pojęcia z jakich źródeł korzysta redakcja Pudelka. Redaktorzy tego portalu często mijają się z oficjalnymi informacjami. Mają też niezwykle wybujałą wyobraźnię, także podawane przez nich plotki lepiej traktować z przymrużeniem oka =) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones