Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Biedny Colin. A jest przecież takim dobrym aktorem. Za wiele filmów powinien był dostać nagrody. Jak na przykład Kraina tygrysów czy Telefon. A tu co? Ledwie usłyszała o nim szersza publiczność dzięki roli w Aleksandrze ( co by nie mówić film nie jest zły mimo że został tak niesprawiedliwie potraktowany) a już ma nominację do złotej maliny którą pewnie dostanie bo wiadomo że "filmowy półświatek" uwziął się na każdego kto jest powiązany z Aleksandrem. /I co będzie dalej?: "Mamy zaszczyt przedstawić najnowszy film z Colinem Farrellem, laureatem Złotej Maliny" -) Bosssko/ Chamstwo. Nic dodać nic ująć.

Anmaral

Chamstwo to jest mało powiedziane.. Nie rozumiem jak można wogóle porownywać aktora takiej klasy do wszystkich aktorów z filmu White Chicks albo Super Babies.. Nijak to się ma dosiebie.. Mówiąc szczerze, gdybym ja była na jego miejscu, czułabym sie lekko urażona takim porównaniem.. Tym bardziej że Colin przyłożył się do roli w "Aleksandrze" jak mało kto w swoich filmach..

użytkownik usunięty
Anmaral

Co?! Do złotej maliny?!

Cóż nie od dziś wiadomo że złote maliny są przyznawane równie niesprawiedliwie co oskary, ale dla Farrella?...

Hm, naprawdę - Aleksander mi się nie podobał i to bardzo. Ale mimo to Farrell zagrał w tym beznadziejnym filmie po prostu świetnie! A tu złota malina.

Dalszy komentarz jest zbędny :/...

On nie dostał Malinki, spox. To były tylko moje przypuszczenia z 14. marca=]
Jesteś kolejna osoba, której Aleksander się nie podobał. Troche za dużo ich jest..

Anmaral

no mnie też się film nie podobał.... ale colin zagrał całkiem całkiem, gdzie tam do złotej maliny go nominowali-nie wiem.dla mnie najlepsza jego rola to 'telefon'-taki nieskomplikowany film,a facet po emocjach nieźle mi swoją rolą zagrał. lubię też "rekruta", ale tam nie wyróżniała się jego rola niczym szczególnym, chociaż też była ok. :D

pozdrawiam

Anmaral

A mnie się Aleksander podobał.. I to bardzo bardzo bardzo bardzo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones