Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

DUPEK
U E
P P
E U
KEPUD podoba mi się w nim jedynie to, że nie ma za grosz talentu i bynajmniej mu nie
zazdroszczę.

użytkownik usunięty
bitboxrocker

alicja dobrze wiedziała w co się pakowała.. tez go nie lubie, ale to raczej dlatego, ze jego gra mnie po prostu drażni. A Alicji nie jest mi ani trochę zal. Może dziewczynie to na dobre wyjdzie i czegoś się nauczy:)

bitboxrocker

ojjjjjjjj biedactwo
Koleś nie jest typem monogamisty. Chyba znała go wcześniej, co ? Czy nie ma talentu ? Hmm tu bym polemizował. Zły nie jest. A oceniać talent po tym bo nie jest z bidulką Alicją ? Ciekawe ...

bitboxrocker

"Za Alicję" ?? haha ale Ty żałosny jesteś. Za przeproszeniem sama mu dała a że się nie zabezpieczyła (może chciała mieć dziecko ze słynnym aktorem?) to już inna sprawa. Przecież to z góry było wiadome, że razem nie będą bo on zmienia kobiety jak rękawiczki i z pewnością ona też o tym doskonale wiedziała, tym bardziej dziwny tekst "stworzyłeś".

bitboxrocker

a co ma jego aktorstwo, jego talent do grania w filmach, (lub raczej jego brak) do jego zycia prywatnego?? i wieksze szuje chodza po swiecie.

Divian

Kariera kochanków po "Ondine" - Colin nagrywa film po filmie, które w większości trafiają do światowych kin. Alicja - totalny zastój. Rozumiem, że urodziła synka, ale mogłaby występować choć w serialach amerykanskich. Nauka u Lee Strasberga poszła na marne? Miejsmy nadzieję, że nasza rodaczką odrodzi sie jak sfink z popiołow. Ona jedyna ma jeszcze szansę na światową karierę aktorki.

lalique21

Ale się uśmiałem. Nasza rodaczka może się co najwyżej odrodzić jak feniks z popiołów. Sfinks,heh, a to Ci dopiero..

sabre

leżęXD

Divian

Brak talentu? "Seriously"? "Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" zagrane przez niego świetnie..., a "Sen Kassandry" ? Nie wiem dlaczego zostaje tak krytykowany. Alicja nie ma nic wspólnego z jego aktorstwem. Weźcie się zastanówcie :D

bitboxrocker

jej wina że jest nawiną kretynką ;)

bitboxrocker

Oceniamy na tym portalu to jak grają aktorzy a nie ich życie prywatne, bo jedno z drugim nie ma niczego wspólnego, wiec radze się zastanawiać jakie wątki się tutaj tworzy.

bitboxrocker

Sama mu dała by polepszyć kariere i tyle.

Gunshine

To był ktrótki i płomienny romans. Zazwyczaj kończą się takie po kilku tygodniach, miesiącach...
Tutaj owocem romasu jest dziecko. U biedniejszych kochnków w takim przypadku dokonywana jest aborcja niestety,
bo samotnej dziewczyny nie stać na wychowanie potomka bez pomocy mężczyzny. Alicja ma bogatą rodzinę, więc mogła sobie
pozwolić na urodzenie dziecka, a alimenty od Colina też niemałe. Nikt tu nie jest dupkiem. To historia jakich miliony...

lalique21

COLIN jest SUUUUUUUUUUUUPERRRRRRRRRRRR - lubiłam go i lubić będę.....ale do łóżka bym mu nie weszła - tym bardziej gdybym pochodziła czy imaginowała sobie,że pochodze z dobrej katolickiej rodziny i jestem dziewczyną z zasadami - czyż nie?

Colin jest taki - kto tego nie wie?

Colin żyje bez zasad moralnych - w kontakcie z nim wypadałoby dać mu do zrozumienia,że na coś więcej nie ma co liczyć bo ja ma zasady:)
Złym jednak on człowiekiem nie jest - nikt tego o nim nigdy nie powiedział :)

Alicja robi ''nieustanną karierę'' - a talentu w kierunku tym nie ma - bardzo lubiąc Colina śmiałam się z tych naiwnych okładek gazet w Polsce wiedząc,że nic z tego nie będzie - nie obrażam jej, jest matką jego dziecka - ich relacje jednak tak upublicznione nie należały do właściwych i trudno się dziwić,że tak się zakończyły:)
jego postawa też nie jest dobra - nawet naganna - ale kobieta MUSI DAĆ NA TO LUB WSZYSTKO INNE PRZYZWOLENIE - za wyjątkiem gwałtu - a tego na niej nie dokonał.....
dla mnie Alicja - jak i Rosati - to jest ŻADNE aktorstwo - w ich wieku już wiele osób w świecie filmu ma konkretną pozycję - natomiast w polsce w wielu domach i rodzinach - uważających się za wyższe sfery - panuje przekonanie,że ich młodzi członkowie są najlepsi, wszechstronnie uzdolnieni, inni ludzie - o wiele bardziej utalentowani - naukowo czy artystycznie ale nie mający rodziców z dużą kasą wyjeżdżają i tłuką się na emigracji a beztalencia siedzą w Hollywood i są wiecznie zmanierowane i niedoceniane ....

nie ma co płakać nad Alicją.....może sobie znajdzie następnego z jej sfery - jak to modne w tych kręgach i skończy się jej ''bieda'':)

Baronek7

Dokladnie!!!!! Podpisuje sie!!!!

użytkownik usunięty
Spartakus2

Daj dupy.pl dla sławnego aktora jest bardzo popularne, nie ma co tego piętnować przecież wiadome jest co robią nasze dziewczęta na wyspach czy Usa dla pieniędzy.

Wystarczy obejrzeć żony Hollywood. A Farrel gra ok i tylko tyle się liczy w ocenach jego umiejętności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones