Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 551 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Jak tak młodego aktora ma imponującą filmografie, co mnie nie dziwi ponieważ , jest dobrym aktorem młodego pokolenia.Już w swoich pierwszych filmach podjął się gry z innymi wspaniałymi aktorami...

Podoba mi się z nim wiele filmów, ale najbardziej :

1.Wojna Harta
2.Telefon
3.Raport Mniejszości
4.Aleksander
5.Rekrut

... a dodam , że najwięszą porażką było "Miami Vice"

a wasze ulubione filmy z nim w roli głównej...??

klapek0

zapomniałem dodać jeszcze S.W.A.T - a w tych dobrych rolach

klapek0

Nie znam go dobrze. Ludzie go krytykują, ja tam nie wiem czy dobrym jest aktorem czy nie. Narazie jest w moich ulubionych. Miami Vice to na pewno porażka jego filmografii bo takiego gniotu nie widziałem od czasu Yrrka...

klapek0

Zdecydowanie 1 miejsce zajmuja BANDYCI!!

2. Telefon
3. Kraina Tygrysów
4. Rekrut
5. Wojna Harta

W sumie bardzo fajne filmy z Jego udzialem to Raport mniejszosci i Daredevil ale jako, ze nie gral tam glownej roli to wybralam te ;)

Troche kiepsci, bo gra we wszystkim co popadnie. Moglby uwazniej role dobierac... Z MiamiVice wtopil :/ ale nie Jego wina ;) Fajny byl w filmie ale film do Duszy... ;)

klapek0

Było kilka dobrych, natomiast najbardziej utkwił mi Rekrut.Właśnie po tym filmie zacząłem Colina cenić jako aktora

jovovich

1.Rekrut
2.Telefon
3.Wojna Harta
4.Tigerland
5.Miami Vice

Vincent

jeden jedyny film, ktory wlasnie ogladam!!! telefon

klapek0

Nie lubie go ale muszę przyznać, że w "Telefonie" zagrał naprawdę dobrze i spodobał mi się w tym filmie. Po jego obejrzeniu zmienia się moje nastawienie do Farrella. Zobaczymy co będzie dalej.

Bloodmaster

Alexander i Telefon ze wskazaniem na to drugie

klapek0

1. Telefon
2. Wojny Harta
3. Rekrut
4. SWAT( nie wiem czemu bo film cieniutki trszkę ale Farrell tam pasuje jak nie wiem, dzięki jego roli dało się obejrzeć)

klapek0

Najlepsze moim zdaniem:
1. Rekrut
2. Telefon
3. Kraina Tygrysów
a dalej mi sie nie chce wymieniać...

zuzik815

Moim zdaniem Colin jest po prostu aktorem nie docenionym któremu nie zawsze proponowane są dobre rolę.Ale mam na swoim parę dobrych filmów.Wg mnie ma on duże umiejętności lecz swojej życiowej roli jeszcze nie zagrał.Czeka nA NIĄ:):)Trzymajmy na niego kciuki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones