Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Widze lista popularnosci filmwebu nie sprzyja Colinowi no coz jacy uzytkownicy taki ''ranking'' proponuje zaczac wam
oceniac przeboje disco polo a nie aktorow i filmy. Mam w dupie komu on zrobil dziecko dla mnie moze miec dziecko z
dzeksonem ale aktorem jest swietnym i tylko to sie liczy. Spieprzajcie na pudelka i tam sobie plotkujcie i oceniajcie ludzi na
podstawie zycia prywatnego.

BriT

Hahahaha dobrze powiedziane, popieram ;) ludzie to banda ograniczony tępych i zakompleksionych buraków i mają silną potrzebę żeby tak właśnie robić, ale my nic na to niestety nie możemy poradzić, pozdro ;d

BriT

On spieprzył co 2 film w którym zagrał nie wiem, może nie obejrzałem tych arcydzieł w których zagrał (nie znam takich, ale chętnie się o nich dowiem)
Oglądałem ostatnio 7 psychopatów... tragedia! W cieniu chwały też zagrał beznadziejnie.... choć muszę przyznać Telefon był niezły dobrze zagrał.... no ale np.S.W.A.T. Jednostka Specjalna... błagam!!! Ja uważam, że średnia 7.8 jest sprawiedliwa

BriT

Zgadzam sie, ze filmweb staje sie portalem plotkarskim. Np. Aaron Taylor- Johnson, nikogo nie obchodzi jego aktorstwo, tylko to, ze ozenil sie z dwukrotnie starsza kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones