Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
62 999 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

Ale może się do niego przekonam w 2 sezonie Detektywa, oby.

MagiaJego18

Ten serial ma cudowne właściwości wyciskania z aktorów granic ich możliwości (przynajmniej z tych głównych), więc jest jeszcze ratunek dla Farrella;)

MagiaJego18

Po niedawnym obejrzeniu go w 3 filmach, stwierdziłam, że jest całkiem niezły. Najbardziej podobał mi się w epizodzie 'Horrible bosses', w 'Ratując pana Banksa' również wypadł pozytywnie. Wcześniej nie zwracałam na niego większej uwagi. Myślę, że mogą być z niego ludzie w Detektywie.

bumcykcyk

przepięknie zagrany Travers w 'Ratując pana Banksa' :3

MagiaJego18

No ja też się własnie boję jakoś nigdy nie błyszczał na ekranie, gdy go oglądałem. Mimo, że filmy z nim mi się podobały choćby rekrut to wątpię by dorównał Matthew McConaughey, ale cały czas mam nadzieję, że mnie miło zaskoczy.

MagiaJego18

po 1 odcinku, całkiem obiecująco :)

MagiaJego18

Imo najmilszy dla oka i najsympatyczniejszy w swym sku********wie z bohaterów :D Scena kiedy odbywa wychowawczą rozmowę z ojcem tego chłopaka, który znęcał się nad jego synem była mega ;D

AndrewGrabos

no nie wiem, przez większość 1wszego odcinka jego próby wyrażenia powagi kończyły się u mnie podśmiechiwaniem ale faktycznie przy scenie ''wychowawczej" rozmowy z chłopakiem nawet mu to wyszło.

MagiaJego18

to wszystko przez ten charyzmatyczny wąs

CycLopable

lubię wąsy, zatem może i ja się przekonam do Farrela ;) W "Telefonie" całkiem nieźle sobie poradził...pora zapoznać się z innymi filmami z jego udziałem.

MagiaJego18

Oglądając go w pierwszym odcinku ma się wrażenie, że ostatkiem sił powstrzymuje się przed spojrzeniem w kamerę. Wlepia gały w każdego rozmówcę, jakby chciał go zahipnotyzować -- nikt tak nie robi!

MagiaJego18

po tym serialu każdy sie do niego przkeonuje

MagiaJego18

Dobry aktor. Ja go akurat "trawię" i w ogóle lubię oglądać filmy z jego udziałem.

MagiaJego18

miałam go za marnego aktora ale w Detektywie mnie zadziwił. Teraz patrzę na niego całkowicie inaczej.

MagiaJego18

W Detektywie Colin zagrał swoją najlepszą rolę, takie moje skromne zdanie :3

Mazi1577

Dokładnie tak z ciekawy dopowiedzeniem, Przepieknie zagral w "In Bruges" postać Raya, i tu także Postać Raya Velcoro w Detektywie. Bajka! Zbieżność imion przy takich rolach ? :P Musi w tym roku zgarnać Złotego Globa za role Velcora !

MagiaJego18

Ja też nie przepadam

MagiaJego18

Ma cos takiego w sobie, że miałbym ochotę mu wyjebać w ryj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones