Colin MorganII

8,0
4 604 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Morgan

Jak wszyscy wiedzą, sezon 5 dobiegł końca i tak zastanawiam się gdzie bdzie można zobaczyć Colina, czy szykują się jakieś nowe produkcje z nim w roli głównej..dobry aktor i szkoda byłoby nie widzieć go już na ekranach.Mam nadzieje,ze po Merlinie jego gwiazda nie spadnie/lądując na deskach teatru for example..

madsbea

Tez mam taka nadzieje bo chcialabym go dalej ogladac w filmach lub serialach . I wiem tylko ze ma grac w Quirke w 1 odcinku i tyle ale to malo fajnie by bylo jakby gral w czyms i mial glowna role jak w Merlinie :)

rita111

przeciez taki talent nie może sie zmarnować:Ppozostaje nam tylko czekac na kontynuacje Merlina(szanse sa nikłe) lub inny film np kinowy z jego udziałem:P

madsbea

nom ja licze na Merlina bardzo ale moje nadzieje na 6 sezon coraz bardziej maleja :( jednak sie nie poddaje dalej ogladam filmik , mam nadzieje ze wiesz o jaki chodzi ? :) a jesli nie to licze na nowy serial lub film z jego udzialem w roli glownej bo jest swietny jako aktor i napewno bedzie mial jakies propozycje do grania mam nadzieje bo w merlinie zagral cudnie i szkoda byloby juz go nie zobaczyc :(

rita111

czyzby chodziło Ci o :'we want more Merlin" na yt:P ja tez oglądam, łączmy siły:)

madsbea

tak dokladnie ten :)

madsbea

Obecnie Colin gra w Harold Pinter Theatre w sztuce Mojo :))

Agaa_78

tylko nie mogę znaleźć video z występu:P
http://www.theatrepeople.com/shows/mojo/photos

madsbea

tez bym chetnie obejrzala jakbym wiedziala gdzie?

madsbea

jak bedziecie wiedziec gdzie mozna to obejrzec to piszcie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones